Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 477

OGŁOSZENIA
   XVII Niedziela zwykła
30.07.2023 r.

 1. Dzisiaj mamy możliwość zapoznać się Wspólnotą Legion Maryi, Spotkanie organizacyjne o godz. 13.00.
 2. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Górecka Starego.
 3. Dziękuję za obicie szalówką wiaty oraz za wypiaskowanie desek w wiacie. Pracowało 6 osób.
 4. Dzisiaj organizujemy wyjazd na spływ kajakowy rzeką Tanew. Koszt 40 zł od osoby. Wyjazd spod kościoła o godz. 14.00, Następnie Aleksandrów na zakręcie.
 5. W środę 2 sierpnia odbędzie się odpust ku czci Matki Bożej Anielskiej, Msze św. o godz. 8.00, 12.00 i 17.00.
 6. 2 sierpnia wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcam do wzięcia udziału. Pielgrzymi będą przechodzić przez Aleksandrów 3 sierpnia.
 7. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca, w piątek chorych będziemy odwiedzać od godz. 9.00. Spowiedź od godziny 16.00. Adoracja przez cały dzień.
 8. 6 sierpnia odbędzie się XXVI Festiwal Pieśni Maryjnej. Odbędzie się piknik ekologiczny, koncert zespołu „Sławomir”, loteria na remont kościoła. Proszę Parafian o pomoc w organizacji wydarzenia. Szczególnie w sobotę. Można upiec ciasto, które będzie sprzedawane wraz z kawą lub herbatą. Ciasta przynosimy w niedzielę.
 9. 6 sierpnia odpust w Tereszpolu, Suma odpustowa o godz. 12.00.
 10. W dniach 6-8 października odbędzie się wycieczka w Pieniny.
 11. Na feriach zimowych chcemy zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej, koszt ok 5000 zł. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt.
 12. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na renowację ołtarzy i dalsze prace przy kościele. Ofiara indywidualna 1×400,
 13. Kończą się prace związane z wpisywaniem grobów do systemu, w najbliższych dniach nasz cmentarz będzie miał własną stronę. Gdzie będzie można zobaczyć groby swoich bliskich. Proszę, nie kupować plastikowych wieńców, które zaśmiecają nasze środowisko. Proszę do kontenerów wrzucać tylko wkłady i znicze natomiast pozostałe śmieci należy segregować przy boksach. Podczas pogrzebu zachęcam, aby iść na konduktem a nie na skróty bocznym wejściem.
 14. Zapowiedzi przedślubne:
 15. Intencje Mszy św.
 16. W ostatnim czasie zmarli: + Stanisław Berdzik z Aleksandrowa, Mieczysław Kozak z Aleksandrowa i Janina Bździuch z Aleksandrowa

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top