Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 364

OGŁOSZENIA
   II Niedziela Wielkanocna
Niedziela Miłosierdzia 07.04.2024 r.

 1. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 2. Dzisiaj odbywają się wybory samorządowe, zachęcam do wzięcia udziału.
 3. Koronką do Miłosierdzia Bożego rozpocznie się spotkanie dla nowego Kręgu Domowego Kościoła, serdecznie zapraszam małżeństwa do zapoznania się z zasadami, które są Domowym Kościele.
 4. Jutro przeniesiona Uroczystość Zwiastowania NMP Msze św. o godz. 8.00 i 17.00. Możliwość złożenia deklaracji Duchowej Adopcjo Dziecka Poczętego.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi codziennie o godz. 16.30.
 6. Spotkania formacyjne: Wspólnota przyjaciół Oblubieńca we wtorek o godz. 19.00, próba scholki w czwartek o godz. 17.30, , Oaza w piątek o godz. 17.30. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 10.00
 7. Za tydzień w niedzielę odbędzie się wizytacja kanoniczna naszej Parafii. Będziemy gościć ks. Biskupa Mariana Rojka. Biskup będzie na wszystkich Mszach św. Sprawozdanie Proboszcza odbędzie się od godz. 7.50. Spotkanie ze wszystkimi grupami: RDE, DK, WPO, OAZA, KŻR, Chór, Zespół, Scholka, LSO, LSOD, o godz. 11.00, wizyta u wybranych Rodzin po 15.00, w poniedziałek w SP w Aleksandrowie.
 8. Zwracam się z prośbą, aby uporządkować teren przy kościele i kościół:

Teren wokół kościoła –
teren wokół plebanii –
teren wokół organistówki –
teren cmentarza –
wyrównanie terenu parkingu –
droga do kapliczek wraz z kapliczkami –
układanie paneli w organistówce –
sprzątanie w organistówce –
sprzątanie kościoła –  
posprzątanie plebanii – 

Zapraszamy po 10-15 osób z większych miejscowości. Proszę wziąć ze sobą grabie, sekatory, taczki, piły spalinowe, około 4 ciągników z przyczepami. Prace będą wykonywane w sobotę 13 kwietnia od godz. 8.00

 1. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Aleksandrowa: 135, 139, 140 140A
 2. Rozpoczęły się prace w kościele przy układaniu płytek. Prace potrwają około 2 tygodnie. Chcemy jak najwięcej ułożyć przed wizytacja. W organistówce kończą się prace wewnątrz budynku. Zostały zrobione łazienki, koszt prac około 80 tys. zł. wytynkowane ściany, układane są płytki. Zostały zamówione meble do kuchni i tapczany do pokojów. Zostały do wzięcia ostatnie grzejniki, rura kominowa, stare wanny, mamy do sprzedania tapczany po 100 zł.
 3. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na prace przy kościele i w organistówce. 1x 300 zł. Taca z Niedzieli Zmartwychwstania wyniosła 5283 zł.
 4. Intencje Mszy św.
 5. Zapowiedzi przedślubne:
 6. W ostatnim czasie zmarli:

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top