Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 374

OGŁOSZENIA
III niedziela Wielkanocna

14.04.2024 r.

 

  1. Dzisiaj i jutro odbywa się naszej Parafii wizytacja kanoniczna, dziękuję ks. Biskupowi Marianowi Rojkowi za obecność i wspólną modlitwę. Dziękuję dziekanowi ks. Zenonowi Mrugale i wice dziekanowi – ks. Krzysztofowi Śnioskowi.
  2. Decyzją Księdza Biskupa Mariana Rojka od jesieni 2024 roku rozpocznie się w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej studium przygotowawcze dla kandydatów do posługi Nadzwyczajnego Szafarza Komunii Świętej.
  3. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny zachęcam do lektury Pisma Świętego.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi codziennie o godz. 16.30.
  5. Spotkania formacyjne wg ustalonego porządku.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Aleksandrowa z domów: 143, 144A, 153, 156A, 156, 161 oraz wszystkim Parafianom, którzy w ubiegłym tygodniu ciężko pracowali abyśmy mogli przygotować się na dzisiejszą uroczystość. Dziękuję za mycie okien na plebani, przygotowanie bukietów, przygotowanie do układania paneli porządki wokół kościoła, parkingu i plebani, malowanie wiaty, koszenie trawy, wyrównanie parkingu i wiele innych prac. We wszystkich pracach wzięło udział ponad 50 osób. Jeżeli ktoś czuje niedosyt to zostały jeszcze porządki na organistówce i układanie paneli.
  7. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na dalsze prace przy kościele, 1 x100 zł, za tydzień trzecia niedziela miesiąca ofiarami wspieramy inwestycje w naszej parafii. Został pomalowany dach na organistówce, koszt 12800 zł.
  8. Intencje:
  9. Zapowiedzi przedślubne:
  10. W ostatnim czasie zmarli:

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top