Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 373

OGŁOSZENIA
   Przemienienie Pańskie
06.08.2023 r.

  1. Dziękuję ks. Sławomirowi za wspólną modlitwę.
  2. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Górecka Starego i przygotowanie do Festiwalu.
  3. Dziękuję mieszkańcom Tarnowoli za posprzątanie kapliczek na wodzie i przy dębach.
  4. Dzisiaj odbędzie się XXVI Festiwal Pieśni Maryjnej oraz piknik ekologiczny, „Żyj zdrowo i ekologicznie”. Po Festiwalu koncert zespołu „Sławomir”. W czasie wydarzenia będzie loteria na remont kościoła. Dziękuję wszystkim parafianom za pomoc w organizacji Festiwalu. Dziękuję wszystkim sponsorom, jeżeli jakieś pieniądze zostaną będą przekazane na remont kościoła.
  5. Na feriach zimowych chcemy zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej, koszt ok 5000 zł. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt.
  6. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na renowację ołtarzy i dalsze prace przy kościele. Ofiary indywidualne: 1×1000, 2×500, 1×250, 4×200, 1×100. W tym tygodniu zostaną przywiezione Anioły i kwiatony z ołtarza głównego. Koszt prac to 23.000 zł. Po przyszłej niedzieli zostanie zabrane tabernakulum. Jest duża szansa, że w połowie miesiąca rozpoczną się prace związane z termomodernizacją kościoła. Eucharystia będzie sprawowana w wiacie. Będę prosił parafian o wyniesienie ławek i wszystkiego co się znajduje w kościele. O dacie prac poinformuję przez stronę internetową i radnych.
  7. Nasza parafia ma stronę cmentarza moiły.pl. gdzie będzie można zobaczyć groby swoich bliskich. Koszt inwentaryzacji wyniósł około 21000 zł. Dziękuję wszystkim, którzy złożyli deklarację dysponenta grobu.
  8. Zapowiedzi przedślubne:
  9. Intencje Mszy św.
  10. W ostatnim czasie zmarli:

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top