Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 471

OGŁOSZENIA
03.10.2021 r.

 1. Dziękuję ks. Czesławowi Szuranowi i ks. Stanisławowi Skrokowi
 2. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Za ofiary na tacę. Za ofiary składane na renowację ołtarza głównego. Ostatnio otrzymaliśmy 1×200 4×100 1×50 zł oraz 50 euro. Dzisiaj jest puszka na Caritas. Za tydzień odbędzie się zbiórka na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 3. Jutro odpust ku czci św. Franciszka, Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 12.00 z procesją i 17.00. wieczorem ks. bp. Mariusz Leszczyński udzieli sakramentu bierzmowania 50 kandydatom. Dziękuję rodzicom za ofiarę na kościół. Za zakup pulpitu, dwóch białych ornatów oraz za zakup sprzętu muzycznego dla naszych zespołów.
 4. Proszę o modlitwę w intencji Seminarium Odnowy Wiary aby wszyscy wytrwali do końca rekolekcji. Można jeszcze dołączyć we wtorek o godz. 19.00. Zapraszamy.
 5. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców w sobotę o godz. 16.00
 6. W tym tygodniu pierwsza środa i czwartek miesiąca.
 7. W 7 października będziemy obchodzić wspomnienie Matki Bożej Różańcowej, Serdecznie zapraszam wszystkie KŻR na różaniec i Eucharystię.
 8. W piątek rozpoczął się miesiąc październik, nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 11.20. Serdecznie zapraszam szczególnie dzieci. Jak co roku będzie można zbierać naklejki i otrzymać nagrody. Różaniec będą prowadziły poszczególne grupy z naszej Parafii: poniedziałek – SP, Wtorek – Rodzice i dzieci pierwszokomunijne, środa – Przyjaciele Oblubieńca, Czwartek – Chór, piątek – oaza i ministranci, Sobota – Rada Parafialna, Niedziela – KR.
 9. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Aleksandrowa.
 10. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela. Są już kalendarze po 6 i 30 zł.
 11. Zapowiedzi:
 12. Intencje są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie.
 13. W ostatnim czasie zmarli:

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top