Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 543

OGŁOSZENIA
25.09.2021 r.

 1. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Za ofiary na tacę na inwestycje otrzymaliśmy 4211 zł oraz 2×100 zł. Dzisiaj taca na budownictwo sakralne. Za tydzień puszka na Caritas.
 2. Od 14 września rozpoczęło się Seminarium Odnowy Wiary. Zachęcamy do pogłębienia swojej wiary. Jeżeli ktoś chce uczestniczyć a nie ma jak dojechać to proszę się zgłosić do zakrystii, zorganizujemy przyjazd i powrót do domu, nie jest to żaden problem. Można jeszcze dołączyć we wtorek o godz. 19.00 Zapraszamy. Jest jeszcze kilka podręczników.
 3. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców w sobotę o godz. 16.00
 4. W tym tygodniu pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00 Aleksandrów od godz. 11.00 Górecko Stare i Tereszpol K. Spowiedź od godz. 16.00
 5. W piątek rozpoczyna się miesiąc październik, nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 11.20. Serdecznie zapraszam szczególnie dzieci. Jak co roku będzie można zbierać naklejki i otrzymać nagrody. Dzieci klas trzecich różańce otrzymają 1 października. Na Mszy św. o godz. 17.00. Różaniec będą prowadziły poszczególne grupy z naszej Parafii: poniedziałek – SP, Wtorek – Rodzice i dzieci pierwszokomunijne, środa – Przyjaciele Oblubieńca, Czwartek – Chór, piątek – oaza i ministranci, Sobota – Rada Parafialna, Niedziela – KR.
 6. Wójt Gminy Aleksandrów prosi, aby zapoznać się z informacjami na temat szczepień. Szczegóły na plakacie i ulotkach.
 7. Dzisiaj odbędą się Uroczystości upamiętniające 82 rocznicę walk pod Aleksandrowem. Rozpoczęcie o godz. 13.00, Msza św. o godz. 14.15 – Polana Dąbrowa. Serdecznie zapraszamy.
 8. Organizujemy wycieczkę dla dzieci i młodzieży w Pieniny. W dniach 1-3 października. Koszt 350 zł. zapisy i zgody są do odebrania w zakrystii.
 9. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Aleksandrowa. Dziękuję za wykoszenie trawy na cmentarzu było 9 osób.
 10. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
 11. Zapowiedzi:
 12. Intencje są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie.
 13. W ostatnim czasie zmarli: + Stanisława Zubala

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top