Ogłoszenie

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Brak komentarzy do Ogłoszenie Przeczytano: 419

OGŁOSZENIA
  30 Niedziela zwykła
23.10.2022 r.

 1. Dziś w Kościele rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Zachęcamy wszystkich wiernych do modlitwy w intencji licznych, świętych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Jednocześnie Rada ds. Powołań naszej diecezji zachęca do włączenia się w inicjatywę postu o chlebie i wodzie w intencji powołań kapłańskich zakonnych i misyjnych. Można wybrać sobie jeden dzień, w którym podejmiemy się takiego postu. Zapisać się można przez stronę internetową naszej diecezji. Zapisy są całkowicie anonimowe.
 2. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 16.25 a w niedzielę o godz. 11.20.
 3. Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnej pamięci i modlitwy za naszych zmarłych. Prosimy o uporządkowanie grobów. Posegregowane śmieci proszę wyrzucać w wyznaczone miejsca. Kartki wypominkowe znajdują się na ołtarzach bocznych. Prosimy o wyraźne wypisywanie zmarłych. Można zaznaczy datę kiedy wypominki mają być czytane. Modlitwa w intencji zmarłych będzie od 2 listopada do 12 listopada. Młodzież oazowa będzie sprzedawała znicze 30 i 31 października oraz 1 listopada.
 4. W niedzielę 23 października odbędzie wyjazd do Zamościa do parku trampolin. Wyjazd z Aleksandrowa o godz. 13.50 a z Górecka Kościelnego o godz. 14.00.
 5. W dniach 28-30 października 2022 r. odbędzie się Kurs Emaus dla wszystkich chętnych, którzy uczestniczyli w Kursie Nowe Życie.
 6. Dziękuję wszystkim, którzy pracowali przy dokończeniu drogi na cmentarzu, dziękuję Wójtowi z Aleksandrowa i Pracownikom Gminy oraz naszym Parafianom. Koszt inwestycji 12000 zł. (kamień 9000 zł)
 7. Proszę o zgłoszenie pustych grobowców i zarezerwowanych placów. Wybudowanie nowego grobowca lub postawienie pomnika należy uzgodnić z ks. Proboszczem.
 8. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela 10 zł. Kalendarze po 8 zł i 35 zł.
 9. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Aleksandrowa.
 10. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na renowację ołtarza głównego, indywidualne: 3×200, 1×100. Taca na inwestycje wyniosła 4387 zł. Dzisiejsza taca jest na misje.
 11. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie. Można również oglądać przez YouTube.
 12. Zapowiedzi przedślubne:
 13. W ostatnim czasie zmarli:

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top