Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 686

OGŁOSZENIA
I Niedziela Adwentu 2018

  1. Rozpoczyna się Adwent czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. W naszej Parafii będą roraty w poniedziałki, środy i soboty o godz. 6.00 rano. Dzieci, które będą uczestniczyły w roratach mogą w zakrystii wziąć sobie lampiony. Proszę przynieść świecę lub lampion.

  2. Na Mszy św. o godz. 8.00 zostały pobłogosławione opłatki na wigilijny stół, które przedstawiciele naszej Parafii przyniosą nam do domu. Ofiary składane z tej okazji zostaną przeznaczone na remont plebani.

  3. Spotkania dla Oazy Dzieci Bożych i ministrantów będą w piątek o godz. 16.00

  4. Dla Przyjaciół Oblubieńca rozpoczyna się nowy podręcznik – Szkoła człowieczeństwa, można dołączyć do wspólnoty. Spotkanie we wtorek o godz. 19.00.

  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Brzezin.

  6. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca, spowiedź chorych w Górecku Starym i Tereszpol-Kukiełki o godz. 9.00 natomiast w Aleksandrowie w czwartek od godz. 9.00. Spowiedź od godz. 16.00.

  7. W sobotę 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. będą o godz. 6.00, 8.00, 10.00 i 12.00. Po Eucharystii o godz. 10.00 błogosławieństwo medalików dla dzieci pierwszokomunijnych, rodzice sami zatroszczą się o medalik. Po Mszy spotkanie dla rodziców w organistówce.

  8. Spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania będzie za tydzień po Mszy św. o godz. 10.00

  9. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela i Kalendarz KRZ oraz świecę Caritas.

  10. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie.

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top