Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 1 011

Ogłoszenia 26 luty 2017 r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W następnym tygodniu proszę przyjść o godz. 10.15.

2. Dziękuję za ofiary na tacę w ubiegłą niedzielę zebraliśmy 4397 zł, oraz otrzymaliśmy z Gminy w Józefowie pomoc na ogrzewanie kościoła 20000 zł. Dziękuje Panu Burmistrzowi Romanowi Dziurze oraz Radnym za okazaną pomoc. Dyrektor Roztoczańskiego Parku Narodowego wyraził chęć przekazania drewna na ogrodzenie plebanii i Domu Rekolekcyjnego. Dziękuję Panu Andrzejowi Wojtyle za pomoc w pozyskaniu drewna. Dziękuję również Państwu Dorocie i Robertowi Łazorczykom za chęć pomocy przy pocięciu drewna na sztachety. Będziemy jeszcze potrzebować ok 30 metrów drewna na ogrodzenie cmentarza jakby ktoś mógł przekazać drzewo modrzewiowe to będziemy bardzo wdzięczni. Resztę drewna kupimy, aby w tym roku wymienić zniszczone ogrodzenie.

3. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa, rozpoczyna się też okres Wielkiego Postu. Kościół wzywa w tym czasie swoich wiernych do walki z grzechem poprzez post, modlitwę i jałmużnę. Środa Popielcowa jest w całym Kościele dniem ścisłego postu (tzn. post ilościowy – możemy spożyć tego dnia trzy posiłki, w tym jeden do syta, i post jakościowy – wstrzemięźliwość od potraw mięsnych). W tym dniu w Msze św. będą o godzinie 8.00 i 17.00. W czasie każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo popiołu i posypanie głów wiernym.

4. W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 11.30 Gorzkie Żale.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, (spowiedź od godz. 16.00) sobota i niedziela miesiąca (zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 12.00).

6. W sobotę odbędzie się spotkanie dla ministrantów oraz scholki o godz. 9.30, natomiast o godz. 18.30 spotkanie dla młodzieży.

7. Tygodnik Niedziela.

8. Intencje…

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top