Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 794

OGŁOSZENIA
15 Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu dzieci wróciły z rekolekcji oazowych, natomiast młodzież pojechała na drugi turnus.

  2. We wtorek o godz. 19.30 spotkanie formacyjne Przyjaciół Oblubieńca.

  1. Dziękuję za tace na inwestycje w naszej parafii. Został przygotowany wirtualny spacer po kościele i Górecku Kościelnym. Obecnie jest w przygotowaniu informator o naszej Parafii oraz jest przygotowywany projekt remontu kapliczki na wodzie. Złożono ofiary na kościół 800 zł, 100 zł oraz wpływają ofiary na konto. Bóg zapłać.

  2. Za tydzień odbędzie się spływ kajakowy dla całych rodzin. Wyjazd spod kościoła o godz. 14.00. Dzisiaj proszę o potwierdzenie wyjazdu.

  3. 2 sierpnia wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcam do wzięcia udziału w rekolekcjach w drodze. Szczegóły na plakacie. Proszę o przygotowanie poczęstunku w Aleksandrowie jak w latach ubiegłych.

  4. 5 sierpnia odbędzie się XXIII Festiwal Pieśni Maryjnej Górecko Kościelne – Dąbrowa. W tym roku chcemy festiwal połączyć z festynem rodzinnym. Podczas przesłuchań będą odbywały się zabawy dla dzieci, młodzieży. Odbędą się różne konkursy dla całych rodzin. Dla zwycięzców przewidziane nagrody. Dla dzieci będzie przygotowana wioska smerfów. Zapraszam do współpracy przy organizacji Festiwalu. Jak co roku proszę o wsparcie finansowe tego wydarzenia.

  5. Ruszyły zapisy na 8 Exodus Młodych w Zwierzyńcu w daniach 21-24 sierpnia 2018 r. Wśród zaproszonych gości będą: ks. Dominik Chmielewski, ks. Stanisław Książek, ks. Witold Bednarz, Monika i Marcin Gomułkowie, Piotr Kowalczyk – Tau, Guadalupe, Nie ma Go tu i inni. Program na naszej stronie internetowej.

  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Tereszpola Kukiełki

  7. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top