Ogłoszenia 4 niedziela Adwentu

Ogłoszenia 4 niedziela Adwentu

Ogłoszenia 4 niedziela Adwentu

Brak komentarzy do Ogłoszenia 4 niedziela Adwentu Przeczytano: 1 048

Ogłoszenia IV Niedzieli Adwentu

 1. Dziękuję za posprzątanie kościoła.
 2. Dziękuję za ofiary na tacę przeznaczone na inwestycje w naszej Parafii. Zostało wykonane ogrzewanie kościoła wraz z podestem pod ławkami. Został zainstalowany monitoring w kościele 2 kamery i jedna na zewnątrz. Mam nadzieję, że na święta będzie można przez internet oglądać transmisje nabożeństw.
 3. W piątek rozpoczęła się nowenna przed Uroczystością Narodzenia Pańskiego. Nowenna jest po Mszach św. o godz. 17.00 a w niedzielę po 12.00. w wigilię o 23.40.
 4. W dniu dzisiejszym rozpoczynają się rekolekcje adwentowe, które wygłosi ks. dr Robert Strus. Rekolekcje zakończą się we wtorek, w tym dniu będzie okazja do spowiedzi.
 5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 błogosławieństwo dziewczynek śpiewających w scholi.
 6. Dzisiaj o godz. 15.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Kandydatami może być młodzież od pierwszej klasy gimnazjum.
 7. W środę 21 grudnia będę odwiedzał chorych. Proszę zainteresowane osoby zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii.
 8. W sobotę w Wigilię zapraszam na o godz. 6.00 na ostatnie roraty w tym roku, proszę zabrać świece. Msza św. będzie w intencji naszych bliskich zmarłych. Intencje można zgłaszać w zakrystii, kancelarii lub przynieść zapisane na kartce. Natomiast wieczorem zasiadamy do wigilijnej wieczerzy. Zachęcam, aby wspólny posiłek rozpocząć modlitwą, czytaniem Pisma św. oraz śpiewaniem kolęd.
 9. Za tydzień Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Pasterka o godz. 24.00 Następnie Msza św. o 8.00, 10.00 i 12.00. Taca z pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
 10. Nasza Parafia ma nową stronę internetową: www.gorecko.pl oraz jesteśmy na Facebooku, zachęcam do odwiedzania, ponieważ będą tam podawane wszelkie informacje oraz będzie podgląd z kamer.
 11. Do nabycia jest tygodnik Niedziela.
 12. Ogłoszenia i intencje wywieszone są w gablocie oraz na stronie internetowej.

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top