Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 745

OGŁOSZENIA
  I Niedziela Adwentu
03.12.2023 r.

 1. Dzisiaj rozpoczyna się Adwent, czas, który przygotowuje nas na święta Narodzenia Pańskiego oraz na powtórne przyjście Chrystusa. Roraty w naszym kościele będą we wtorki, czwartki i soboty o godz. 6.30 rano, zachęcam do uczestnictwa mimo różnych przeciwności. Proszę przynosić ze sobą lampiony lub świece, szczególnie zapraszam dzieci dla których będą nagrody.
 2. Codzienne na Mszy św. o godz. 17.00 będzie głoszona homilia. Od dzsiaj wracają katechezy przed niedzielnymi Eucharystiami, zachęcam, aby przyjść wcześniej.
 3. W piątek 8 grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, Msze św. o godz. 8.00 i 17.00. Błogosławieństwo medalików dla dzieci pierwszokomunijnych, po Mszy św. spotkanie dla rodziców.
 4. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 8.00 zostały poświęcone opłatki na wigilijny stół. Proszę osoby, które zawsze roznosiły, aby i w tym roku zaniosły do mieszkańców naszej Parafii. Ofiary składane przy tej okazji w zostaną przeznaczone na wkład własny do ogrzewania kościoła.
 5. Spotkania formacyjne: wtorek, godz. 19.00 – Przyjaciele Oblubieńca; czwartek, godz. 17.30 – scholka, piątek godz. 17.30 – oaza, sobota godz. 10.00 – ministranci.
 6. Osoby które jadą na musical Metro do Lublina 9 grudnia mogą wsiąść do autokaru przed kościołem o godz. 15.00 następnie przy SP.
 7. Od poniedziałku będę zwracał zaliczki dla osób, które zapisały się do Ziemi Świętej.
 8. Organizujemy Pielgrzymkę do Włoch (Padwa, Asyż, Rzym, Watykan, Manopello, Loreto) . Planowany wyjazd 8-15 lipca, koszt 2500 zł. i 170 euro. Zapisy do końca marca.
 9. Jak co roku nasza Parafia włączy się w świąteczną pomoc. Różne artykuły spożywcze i chemiczne można przynosić do kancelarii. Jeżeli ktoś chce kupić prezent dla rodziny to proszę zgłosić się do ks. Proboszcza.
 10. W zakrystii są kalendarze po 10 zł i 35 zł. oraz świece Caritas po 10 zł.
 11. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Tarnowoli. Dziękuję za przygotowanie dekoracji Adwentowej.
 12. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na dalsze prace przy kościele. Ofiary indywidualne: 1×400 zł, 1×200 zł, 1×150 zł. We wtorek zostanie uruchomione ogrzewanie w kościele.
 13. Można jeszcze składać deklaracje dysponenta grobu.
 14. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie. Można również oglądać przez YouTube.
 15. Zapowiedzi przedślubne: Karolina Palikot z Brzezin par. tut. i Kamil Bartłomiej Steczkiewicz z Brzezin, par. tut.
 16. W ostatnim czasie zmarli: + Stanisław Droździel z Józefowa pogrzeb w środę o godz. 14.00

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top