Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 444

OGŁOSZENIA
   20 niedziela zwykła
20.08.2023 r.

 1. Trwa miesiąc modlitw o trzeźwość narodu.
 2. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Majdanu Kasztelańskiego. Mam prośbę, aby w połowie tygodnia zatroszczyć się o kwiaty.
 3. Od wtorku 22 sierpnia rozpoczyna się 13. Exodus Młodych w Zwierzyńcu. Zachęcam młodzież naszej Parafii do wzięcia udziału w tym spotkaniu. Wśród wielu gości będzie: ks. Paweł Kowalski, Prawo Marcina, Grzegorz Miecznikowski, EdzioRap, Arkadio, 2Tm 2,3. Już trwają zapisy.
 4. W sobotę uroczystość NMP Częstochowskiej. U nas w Parafii Msze św. o 8.00 i 17.00 w Tereszpolu Odpust.
 5. Za tydzień w Aleksandrowie będzie można oddać krew. Bardzo prosimy o taką formę miłosierdzia ponieważ są ogromne potrzemy.
 6. W dniach: 28.01-5.02.2024r. organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej, koszt ok. 5000 zł. Odwiedzimy: Betlejem, Nazaret, Kanę Galilejską, Górę Tabor, Jerozolimę i wiele innych miejsc związanych z życiem Pana Jezusa. Zostały ostatnie miejsca do przyszłej niedzieli proszę wpłacić zaliczkę 500 zł.
 7. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na renowację ołtarzy i dalsze prace przy kościele. Ofiary indywidualne: 1×150 zł. Dziękuję za ofiary na dzisiejszą tacę. Wychodząc z kościoła można nabyć kubek cegiełkę na remont kościoła za dobrowolną ofiarę..
 8. Nasza parafia ma stronę cmentarza moiły.pl. gdzie będzie można zobaczyć groby swoich bliskich. Przy składaniu deklaracji dysponenta grobu można wpisać nadany numer grobu.
 9. Zapowiedzi przedślubne:
 • Intencje Mszy św.
 1. W ostatnim czasie zmarli:

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top