Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 746

OGŁOSZENIA
   V Niedziela Wielkanocna
07.05.2023 r.

 1. Rozpoczął się miesiąc maj. Śpiew Litanii codziennie o godz. 16.40. w niedzielę o godz. 11.40. Szczególnie zapraszam dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej oraz sakramentu bierzmowania.
 2. 8 maja, w poniedziałek Uroczystość św. Stanisława BM, odpust parafialny. Rozpoczniemy też świętować 375 rocznicę objawień naszego Patrona w Górecku Kościelnym. Msza św. w Kaplicy na wodzie o godz. 10.00 rozpocznie się procesją o godz. 9.50. O godz. 12.00 Suma odpustowa. Homilię wygłosi ks. bp Marian Rojek.
 3. Za tydzień II Pielgrzymka Samorządowców Msza św. o godz. 12.00.
 4. Dzisiaj młodzież zaprasza na akcję „Kawa u Stanisława”, środki zostaną przeznaczone na rekolekcje oazowe.
 5. Mieszkańców Aleksandrowa, strona lewa wraz z ulicą Słoneczną proszę o wykoszenie trawy na cmentarzu w sobotę od godziny 8.00.
 6. Dzisiaj Msza św. przed odpustem w intencji naszych bliskich zmarłych o godz. 15.00.
 7. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Tereszpola oraz Mieszkańcom Brzezin za przygotowanie Kaplicy na wodzie. Dziękuję mieszkańcom Aleksandrowa za wykoszenie trawy na cmentarzu i wokół plebani.
 8. Proszę o dbanie porządku na cmentarzu, zabrania się sadzenia drzew, krzewów i tuj.
 9. W tym tygodniu rozpoczynamy modlitwę z racji poświęcenia pól.
 10. 13 maja o godz. 20.00 nabożeństwo fatimskie.
 11. Spotkania formacyjne:, Wspólnota przyjaciół Oblubieńca we wtorek o godz. 19.00, rozpoczyna się nowy podręcznik Szkoła modlitwy osobistej. Są do nabycia w zakrystii. Oaza w piątek o godz. 17.30. Zbiórka dla ministrantów
 12. 1 lipca w sobotę odbędzie się piesza pielgrzymka do Krasnobrodu. Chcemy zamówić okazjonalne koszulki dlatego proszę wcześniej się zapisać.
 13. Rozpoczęły się prace nad inwentaryzacją cmentarza. Na naszej stronie można pobrać druk zgłoszenia grobu. Druki znajdują się też przy ołtarzu Matki Bożej. Wypełnione druki należy dostarczyć do kancelarii. Opłata za jeden grób wynosi 50 zł do końca roku. W przyszłym roku będzie wynosiła 100 zł. Opłata jest jednorazowa. 
 14. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na renowację ołtarzy i dalsze prace przy kościele. Ofiara indywidualna 1×400 zł. 1×200 zł, 1×100 zł.
 15. Intencje Mszy św.
 16. Zapowiedzi przedślubne: Agata Stec par. w Gromadzie i Robert Ziomek z Aleksandrowa par. tut. zap.2; Michał Adam Bielak z Tereszpola K. par. tut i Patrycja Sochan, par Tarnawatka zap. 2. Damian Marciniak z Aleksandrowa, par. tut. i Aleksandra Woźniak par. Dąbrowica. Zap. 1
 17. W ostatnim czasie zmarli:

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top