Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 663

OGŁOSZENIA
  II Niedziela Adwentu
04.12.2022 r.

 1. Roraty w naszym kościele w tym tygodniu będą we wtorek i sobotę o godz. 6.00 rano, zachęcam do uczestnictwa mimo różnych przeciwności. Proszę przynosić ze sobą lampiony lub świece, szczególnie zapraszam dzieci dla których będą nagrody.
 2. W czwartek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 17.00, błogosławieństwo medalików dla dzieci pierwszokomunijnych.
 3. Dzisiaj o godz. 14.00 w lesie w Brzezinach odbędzie się poświęcenie odrestaurowanej figury św. Mikołaja. Dla dzieci przewidziane upominki serdecznie zapraszam naszych Parafian.
 4. Jak co roku nasza Parafia włączy się w świąteczną pomoc. Różne artykuły spożywcze i chemiczne można przynosić do kancelarii. Jeżeli ktoś chce kupić prezent dla rodziny to proszę zgłosić się do ks. Proboszcza.
 5. Za tydzień w niedzielę o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie dla obojga rodziców kandydatów do bierzmowania.
 6. W zakrystii są kalendarze oraz świece Caritasu po 8 zł.
 7. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Aleksandrowa. Dziękuję za przygotowanie dekoracji Adwentowej.
 8. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na renowację ołtarza głównego, indywidualne: 1×200 zł, 3×100 zł. Puszka na zebrana przez Strzelców wyniosłą 1240 zł. Dzisiaj puszka na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
 9. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie. Można również oglądać przez YouTube.
 10. Zapowiedzi przedślubne:
 11. W ostatnim czasie zmarli:

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top