Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 481

OGŁOSZENIA
  I Niedziela Adwentu
27.11.2022 r.

 1. Dzisiaj rozpoczyna się Adwent, czas, który przygotowuje nas na święta Narodzenia Pańskiego oraz na powtórne przyjście Chrystusa. Roraty w naszym kościele będą we wtorki, czwartki i soboty o godz. 6.00 rano, zachęcam do uczestnictwa mimo różnych przeciwności. Proszę przynosić ze sobą lampiony lub świece, szczególnie zapraszam dzieci dla których będą nagrody.
 2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 8.00 zostały poświęcone opłatki na wigilijny stół. Proszę osoby, które zawsze roznosiły, aby i w tym roku zaniosły do mieszkańców naszej Parafii. Ofiary składane przy tej okazji w zostaną przeznaczone na remont ołtarza głównego.
 3. Dzisiaj o godz. 11.00 spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
 4. Spotkania formacyjne: w poniedziałek o godz. 17.30 – scholka, we wtorek o godz. 19.00 – Przyjaciele Oblubieńca. W piątek o godz. 17.30 – oaza, 18.00 – kandydaci do bierzmowania. Dzisiaj o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie dla Domowego Kościoła, jeszcze można dołączyć do powstałego kręgu.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Spowiedź chorych od godz. 9.00. Adoracja i spowiedź w piątek o godz. 16.15, w sobotę od godz. 16.00.
 6. Za tydzień w niedzielę o godz. 14.00 w lesie w Brzezinach odbędzie się poświęcenie odrestaurowanej figury św. Mikołaja. Dla dzieci przewidziane upominki serdecznie zapraszam naszych Parafian.
 7. Jak co roku nasza Parafia włączy się w świąteczną pomoc. Różne artykuły spożywcze i chemiczne można przynosić do kancelarii. Jeżeli ktoś chce kupić prezent dla rodziny to proszę zgłosić się do ks. Proboszcza.
 8. Dzisiaj w Urzędzie Gminy Aleksandrów o godz. 9.00-13.00 można oddać krew.
 9. W zakrystii są kalendarze po 8 zł i 35 zł.
 10. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Aleksandrowa. Dziękuję za przygotowanie dekoracji Adwentowej.
 11. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na renowację ołtarza głównego, indywidualne: 1×100 zł. Taca na inwestycje wyniosła 3882. Dzisiaj taca na WSD oraz puszka na pomnik żołnierzy wyklętych oraz ekshumację walczących o wolną Ojczyznę. Inwentaryzację cmentarza rozpoczniemy na wiosnę. Za tydzień puszka na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
 12. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie. Można również oglądać przez YouTube.
 13. Zapowiedzi przedślubne:
 14. W ostatnim czasie zmarli:

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top