Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 582

OGŁOSZENIA
  31 Niedziela zwykła
30.10.2022 r.

 1. Dzisiaj zakończył się Kurs Emaus, w którym wzięło udział 50 osób.
 2. Jutro zakończenie nabożeństw różańcowych i wręczenie nagród dla dzieci, które uczęszczały na modlitwę.
 3. We wtorek będziemy przeżywali Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszej Parafii o godz. 8.00, 10,00 i 12.00, po niej nastąpi procesja na cmentarz, ofiary składane na tacę będą przeznaczone na prace przy cmentarzu. Dziękuję za wszystkie ofiary na utrzymanie cmentarza. Na przestrzeni 6 lat na cmentarzu zostało wykonanych: 4 odcinki drogi, koszt około 55 tys. zł, zostało poprawione ogrodzenie koszt około 5 tys. zł, brama 2 tys. zł, boksy na śmieci i kosze ok 7 tys. zł oraz zostały wycięte drzewa, koszt około 10 tys. zł. W sumie 79 tys. zł. W ostatnich latach pracowało kilkadziesiąt osób co znacznie obniżyło koszty. Dziękuję bardzo.
 4. Dzisiaj, jutro i we wtorek młodzież naszej Parafii będzie sprzedawała znicze. Dochód zostanie przeznaczony na fundusz młodzieżowy (wyjazd na rekolekcje).
 5. W środę 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze św. w naszej Parafii o godz. 8.00, 10,00, 12.00, po niej nastąpi procesja na cmentarz i 17.00. Wypominki w naszej Parafii będą czytane do 12 listopada o godz. 16.25.
 6. W listopadzie można w każdym dniu zyskiwać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Nawiedzenie cmentarza, modlitwa w intencjach Ojca świętego, Komunia św. oraz wyzbycie się przywiązania od grzechów.
 7. Informacja od Społecznego Komitetu Ochrony i Renowacji Cmentarza. 1 i 2 listopada zostanie przeprowadzone XV kwesta na renowację pomników i nagrobków.
 8. W tym tygodniu przypada pierwsza środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Spowiedź chorych od godz. 9.00. Adoracja i spowiedź w piątek i sobotę od godz. 16.00.
 9. Proszę o zgłoszenie pustych grobowców i zarezerwowanych placów. Wybudowanie nowego grobowca lub postawienie pomnika należy uzgodnić z ks. Proboszczem. Do końca przyszłego roku chcemy przeprowadzić inwentaryzację cmentarza. Prośba, aby ograniczać śmieci na cmentarzu, zachęcam do kupowania żywych kwiatów i naturalnych wiązanek. Sztuczne, zabetonowane kwiaty niszczą środowisko i podnoszą koszty wywozu śmieci.
 10. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela 10 zł. Kalendarze po 8 zł i 35 zł.
 11. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Aleksandrowa.
 12. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na renowację ołtarza głównego, indywidualne: 1×100 $, 1×200 zł, 2×100 zł oraz ponad 4500 zł w materiałach budowlanych.
 13. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie. Można również oglądać przez YouTube.
 14. Zapowiedzi przedślubne:
 15. W ostatnim czasie zmarli:

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top