Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 491

OGŁOSZENIA
  8 Niedziela zwykła
27.02.2022 r.

 1. Dziękuję ks. Rafałowi Kowalczukowi za przyjazd do naszej Parafii oraz wszystkim pracownikom KRZ. Kiermasz katolickich książek, także książek dla dzieci, prasy, płyt i gadżetów związanych z działalnością Radia. Dziękuję za ofiary na tacę.
 2. Spotkania formacyjne w tym tygodniu: we wtorek o godz. 18.30 – Przyjaciele Oblubieńca, w piątek o godz. 17.30 spotkanie dla oazy. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka dla ministrantów. O godz. 10.00 – scholka, o godz. 18.00 młodzież po bierzmowaniu.
 3. W tym tygodniu przypada pierwsza środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Spowiedź chorych od godz. 9.00. Adoracja i spowiedź w piątek o 16.15, w sobotę od godz. 16.00.
 4. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa, rozpoczyna się też okres Wielkiego Postu. Kościół wzywa w tym czasie swoich wiernych do walki z grzechem poprzez post, modlitwę i jałmużnę. Środa Popielcowa jest w całym Kościele dniem ścisłego postu (tzn. post ilościowy – możemy spożyć tego dnia trzy posiłki, w tym jeden do syta, i post jakościowy – wstrzemięźliwość od potraw mięsnych). W tym dniu Msze św. będą o godzinie 8.00 i 17.00. Podczas każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo popiołu i posypanie głów wiernym. Po Mszach św. można złożyć ofiarę do puszki dla uchodźców z Ukrainy.
 5. Caritas zwraca się z prośbą o zbiórkę w kościołach diecezji następujących darów dla uchodźców z Ukrainy:
 • Produkty dla małych dzieci: słoiczki w gotowymi daniami, soki, woda, kaszki do szybkiego przygotowania;
 • Żywność z długim terminem: konserwy, olej, mąka, cukier, herbata, kasza, ryż, słodycze i inne.
 • Kosmetyki i chemia: szampony, żele pod prysznic, mydła, szczoteczki, pasty do zębów pampersy, podpaski, płyny i proszki do prania i inne.
 • Bardzo potrzebne są też ręczniki, śpiwory, pościel i koce.
 1. W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa o godz. 16.30, (na Mszy św. będzie taca na pomoc potrzebującym), w niedzielę o godz. 11.30 Gorzkie Żale.
 2. Organizujemy pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 5-13 lipca 2022 r. koszt około 1700 zł. Zostało około 15 miejsc.
 3. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
 4. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Tereszpola.
 5. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na renowację ołtarza głównego. Ostatnio otrzymaliśmy: ponad 30000 zł. od Konserwatora Zabytków. Na początku marca będą wyniki z Ministerstwa Kultury. Taca na inwestycje wyniosła 3220 zł. Dzisiaj i w środę puszka dla uchodźców z Ukrainy.
 6. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie. Można również oglądać przez YouTube.
 7. W ostatnim czasie zmarli:

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top