Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 585

OGŁOSZENIA
22.08.2021 r.

 1. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Za ofiary składane na renowację ołtarza głównego. Ostatnio otrzymaliśmy 1×200 zł. Taca inwestycyjna wyniosła 5324 zł. Jutro będą zdemontowane figury z ołtarza głównego i oddane do renowacji.
 2. Dzisiaj w Aleksandrowie, Tereszpolu i Majdanie Nepryskim odbędą się dożynki Gminno-Parafialne.
 3. 26 sierpnia uroczystość NMP Częstochowskiej Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 17.00. Odpust w Tereszpolu.
 4. W dniach 27-28 sierpnia odbędą się rekolekcje dla dzieci i młodzieży z naszej Parafii. Rekolekcje poprowadzi ks. Wikariusz. Początek o godz. 14.30, Rodzicie odbierają dzieci po uwielbieniu. Ok 21.00 w Sobotę początek o godz. 8.15. Zakończenie ok godz. 20.00. Młodzież od 7 klasy będzie mogła spać w domu rekolekcyjnym. W zakrystii są do pobrania karty zgłoszeniowe, które należy dostarczyć środy. Koszt 40 zł.
 5. 27 sierpnia o godz. 20.00 odbędzie się wieczór uwielbienia. Zapraszam kandydatów do bierzmowania na godz. 19.15.
 6. 28 sierpnia zapraszam Radę Parafialną i wszystkich chętnych do pomocy przy porządkach w stodole i budynkach gospodarczych.
 7. Duszpasterstwo kobiet naszej diecezji zaproponowało naszej Parafii modlitwę różańcową w intencji kobiet naszej Parafii, przez cały miesiąc wrzesień. W sobotę zostanie przywieziony różaniec z Sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju. Od niedzieli rozpocznie się modlitwa prowadzona przez kobiety poszczególnych miejscowości oraz z KR.
 8. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Aleksandrowa.
 9. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
 10. Zapowiedzi: Dawid Bździuch, par. tut i Ewelina Szulakiewicz, par. Stary Bidaczów zap. 2; Damian Przytuła par. Tarnogród i Diana Socha par. tut. zap. 2; Paweł Mateusz Pawul, par. Gwizdów i Anna Kowal Par. tut. zap. 2.
 11. Intencje są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie.
 12. W ostatnim czasie zmarli: +

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top