Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 878

OGŁOSZENIA
 Uroczystość Wszystkich Świętych
01.11.2020 r.

 1. Dziękujemy ks. Piotrowi Brodziakowi.
 2. Dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych, można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Modlitwa wypominkowa od 2 do 10 listopada o godz. 16.30.
 3. W poniedziałek 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze św. w naszej Parafii o godz. 8.00, 10,00, 12.00 i 17.00 zbiorowa za zmarłych.
 4. Przez miesiąc listopad jest możliwość uzyskania Odpustu Zupełnego za pobożne nawiedzenie cmentarza pod zwykłymi warunkami.
 5. W dniach od 1 do 8 listopada zachęcam do wzięcia udziału w akcji „Różaniec do granic nieba”, na stronie internetowej znajdują się szczegóły modlitwy. Przy ołtarzach bocznych znajdują się informacje jak włączyć się w tę akcję modlitewną.
 6. Niestety coraz bardziej nasila się epidemia i należy przestrzegać wytycznych prawa państwowego. Proszę zachowywać dystans oraz zakrywać usta i nos. Do jutra jest zakaz wstępu na cmentarz. Biskup diecezjalny udzielił dyspensy dla chorych i starszych oraz osób, które boją się zakażenia od uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Eucharystii.
 7. Zachęcam do wspierania osoby sprzedające kwiaty i znicze przy naszym cmentarzu. Szczególnie po ustaniu zakazu wstępu na cmentarz.
 8. Dziękuję za ofiary na potrzeby Parafii. Ostatnio otrzymaliśmy ofiarę: 100 zł, dziękuję za ofiarowanie kwiatów do kościoła.
 9. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca. Chorych będziemy odwiedzać w piątek od godz. 9.00.
 10. Spotkania formacyjne:
  Przyjaciele Oblubieńca – wtorek godz. 19.30,  w kościele, pozostałe spotkania będą odbywały się zdalnie. Proszę rodziców kandydatów do bierzmowania, aby sprawdzali czy młodzież  w tych spotkaniach uczestniczy.
 11. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
 12. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Aleksandrowa.
 13. Są już dostępne kalendarze z wieńcami oraz KRZ.
 14. Intencje są wywieszone w gablotce i na stronie internatowej. Pozdrawiam wszystkich, którzy oglądają transmisję Mszy św. zachęcam, aby oglądać przez YouTube.
 15. Zapowiedzi:

W ostatnim czasie zmarł: + Władysław Droździel

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top