Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 725

OGŁOSZENIA
15 Niedziela zwykła
12.07.2020 r.

 1. Dziękujemy ks. Piotrowi Brodziakowi oraz al. Arturowi Łakomemu, dziękujemy za tacę na WSD.
 2. Dziękuję Radnym i Parafianom z poszczególnych miejscowości za wykoszenie trawy na cmentarzu i boisku. Dziękuję za ofiary, które wpływają na wywóz śmieci. Niestety pojawił się problem, ponieważ niektórzy zaczęli wykonywać prace na cmentarzu samowolnie, nie zgłaszając tego w kancelarii. Dlatego przypominam, że każdą pracę należy zgłosić i otrzymać pozwolenie na wjazd na cmentarz. Pojawiło się też zamieszanie kto ma płacić a kto nie za wjazd na cmentarz, dlatego zostanie to ujednolicone. Szczegółowe informacje można otrzymać w kancelarii.
 3. Od jutra rozpoczynają się rekolekcje dla dzieci i młodzieży naszej Parafii. Rekolekcje będą trwały do przyszłej niedzieli w godz. od 10.00 do 15.30. Proszę z zakrystii wziąć zgodę i program.
 4. Nadal nie wiemy czy się odbędzie pielgrzymka do Medjugorie.
 5. W tym roku Exodus Młodych będzie w Górecku Kościelnym w daniach 18-20 sierpnia.
 6. Nie wiemy w jak będzie wyglądał tegoroczny Festiwal.
 7. 16 lipca odpust w Sanktuarium Tomaszowie Lubelskim i Pielgrzymka Rodzin zachęcam do wzięcia udziału.
 8. Dzisiaj odbywa się druga wyborów Prezydenta RP, proszę o modlitwę o dobry wybór dla naszej Ojczyzny. Zachęcam do wzięcia udziału w wyborach.
 9. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi codziennie o godz. 16.30.
 10. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
 11. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Aleksandrowa.
 12. Intencje są wywieszone w gablotce i na stronie internatowej. Pozdrawiam wszystkich, którzy oglądają transmisję Mszy św.
 13. Zapowiedzi: Adrian Krzysztof Ledźwoń, par. św. Stanisława z Krakowa i Klaudia Kołodziej, par. tut. zap. 2, Wojciech Jakub Kubecki par. Machnówek i Kinga Maria Marzec, par. tut. zap. 2. Ewa Garbacz par. tut. i Kamil Dziwura par. tut. zap. 1, Przemysław Strus par. Różaniec i Natalia Anna Marzec par. tut. zap. 1, Krzysztof Bogusław Cielica, par. Zwierzyniec i Małgorzata Gromek par. tut. zap. 1.

W ostatnim czasie zmarli: + Barbara Greszta, pogrzeb dzisiaj o godz. 14.00.

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top