Ogłosznia

Ogłosznia

Ogłosznia

Brak komentarzy do Ogłosznia Przeczytano: 665

OGŁOSZENIA
14 Niedziela zwykła
05.07.2020 r.

 1. Bardzo dziękuję za ofiary na utrzymanie naszej Parafii. Dziękuję za ofiary indywidualne ostatnio otrzymaliśmy 300 zł. oraz dziękujemy, że tak dużo zamawiacie intencji, ksiądz z zasady może przyjąć tylko jedną ofiarę dziennie a resztę musi przekazać na cele parafii i kurii. W maju i czerwcu zostało przekazane na parafię 5300 zł.
 2. W sobotę o godz. 8.00 odbędzie się koszenie cmentarza, Radni proszą o pomoc mieszkańców z poszczególnych miejscowości.
 3. Za tydzień taca na WSD.
 4. W sobotę o godz. 13.00 odbędzie się rocznica Pierwszej Komunii Świętej.
 5. 13 lipca rozpoczną się rekolekcje oazowe dla dzieci i młodzieży naszej Parafii.
 6. Za tydzień odbędzie się druga wyborów Prezydenta RP, proszę o modlitwę o dobry wybór dla naszej Ojczyzny. Zachęcam do wzięcia udziału w wyborach.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi codziennie o godz. 16.30.
 8. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
 9. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Aleksandrowa.
 10. Intencje są wywieszone w gablotce i na stronie internatowej. Pozdrawiam wszystkich, którzy oglądają transmisję Mszy św.
 11. Zapowiedzi: Patryk Szewczyk par. tut. i Roksana Amanda par. Wirkowice zap. 2. Kamil Stanisław Gmyz par. Tarnogród i Aneta Joanna Gaj par. tut. zap. 2. Adrian Krzysztof Ledźwoń, par. św. Stanisława z Krakowa i Klaudia Kołodziej, par. tut. zap. 1, Wojciech Jakub Kubecki par. Machnówek i Kinga Maria Marzec, par. tut. zap. 1.
 12. W ostatnim czasie zmarli: + Helena Wujec

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top