Ogłosznia

Ogłosznia

Ogłosznia

Brak komentarzy do Ogłosznia Przeczytano: 747

OGŁOSZENIA
7 niedziela zwykła
23.02.2020 r.

 1. Dziękuję za przyjazd do naszej Parafii ks. Krystianowi Malcowi, ks. Dariuszowi Babiakowi oraz dn Krzysztofowi Zgnilcowi.
 2. Dziękuję za ofiary na tacę, które są przeznaczone na WSD.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi codziennie o godz. 16.30.
 4. W ostatnim tygodniu w naszej Parafii odbywało się Jerycho Różańcowe. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie.
 5. Spotkania formacyjne wg ustalonego porządku.
 6. Wyjazd na uroczystość beatyfikacji Sługi Bożego Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 7 czerwca 2020 r. Każdy kto chciałby otrzymać bilet wstępu (miejscówkę) na to wydarzenie powinien zgłosić się do swojego proboszcza do 8 marca 2020 r..
 7. Dziękuję za ofiary na tacę przeznaczone na inwestycje w naszej Parafii. W ostatnią niedzielę zabraliśmy 3460 zł. Za tydzień taca będzie przeznaczona na prąd za ogrzewanie w kościele.
 8. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa, rozpoczyna się też okres Wielkiego Postu. Kościół wzywa w tym czasie swoich wiernych do walki z grzechem poprzez post, modlitwę i jałmużnę. Środa Popielcowa jest w całym Kościele dniem ścisłego postu (tzn. post ilościowy – możemy spożyć tego dnia trzy posiłki, w tym jeden do syta, i post jakościowy – wstrzemięźliwość od potraw mięsnych). W tym dniu Msze św. będą o godzinie 8.00 i 17.00. Podczas każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo popiołu i posypanie głów wiernym.
 9. W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa o godz. 16.30, (na Mszy św. będzie taca na pomoc potrzebującym), w niedzielę o godz. 11.30 Gorzkie Żale.
 10. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Brzezin.
 11. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
 12. Zapowiedzi przedślubne: Marcin Andrzej Frąc, par. Kłobuck i Justyna Surmacz par. tut. zap. 2, Mateusz Zawiślak par. tut. i Faustyna Dominika Jamroża z Goraja zap.1.
 13. Intencje są wywieszone w gablotce i na stronie internatowej. Pozdrawiam wszystkich, którzy oglądają transmisję Mszy św.

W ostatnim czasie zmarli: + Stanisław Borowski.

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top