Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 1 041

OGŁOSZENIA
03 marca 2019 r.

  1. Dziękujemy ks. Krystianowi Malcowi.
  2. We wtorek zostanie podpisana umowa z wykonawcą remontu plebani, przetarg wygrała firma DETIM z Aleksandrowa. Na czas remontu księża będą mieszkać Domu rekolekcyjnym „Organistówka”, również tam będzie się mieścić kancelaria. Na remont plebani otrzymaliśmy ponad 960000 zł. Jednak firma, która wygrała przetarg zaproponowała 1176000 zł co jest kwotą przekraczającą o ponad 200000 zł dofinansowanie. Różnicę musimy pokryć z własnych środków do tego trzeba doliczyć wszystkie prace niekwalifikowane, które też należy wykonać. Dziękuję za ofiary które są wpłacane na ten cel. Ostatnio wpłynęła ofiara 100 zł. Bóg zapłać. W najbliższym czasie zostaną przygotowane cegiełki na cel oraz złota księga ofiarodawców.
  3. Spotkania formacyjne: we wtorek o godz. 19.00 – Przyjaciele Oblubieńca, w piątek – Oaza, w sobotę o godz. 10.00 – Ministranci.
  4. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa, rozpoczyna się też okres Wielkiego Postu. Kościół wzywa w tym czasie swoich wiernych do walki z grzechem poprzez post, modlitwę i jałmużnę. Środa Popielcowa jest w całym Kościele dniem ścisłego postu (tzn. post ilościowy – możemy spożyć tego dnia trzy posiłki, w tym jeden do syta, i post jakościowy – wstrzemięźliwość od potraw mięsnych). W tym dniu Msze św. będą o godzinie 8.00 i 17.00. Podczas każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo popiołu i posypanie głów wiernym.
  5. W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa o godz. 16.30, (na Mszy św. będzie taca na pomoc potrzebującym), w niedzielę o godz. 11.30 Gorzkie Żale.
  6. Dzisiaj w Aleksandrowie będzie można oddać krew od godz. 10.00 do godz. 13.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Tarnowoli. Proszę teraz mieszkańców ….
  8. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
  9. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w internecie.

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top