Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 921

OGŁOSZENIA
IV Niedziela Adwentu 2018

 1. Dziękuję ks. Sylwestrowi Zwolakowi.

 2. Dzisiaj po Mszy św. młodzież będzie rozdawała sianko na wigilijny stół, można wesprzeć dowolnymi ofiarami fundusz młodzieżowy naszej parafii.

 3. Jutro Wigilia Narodzenia Pańskiego, wieczorem zasiądziemy do wigilijnej wieczerzy, proszę o zachowanie modlitewnego charakteru tego spotkania, Msza św. zbiorowa w intencji naszych bliskich zmarłych o godz. 8.00.

 4. We wtorek 25 grudnia Uroczystość Narodzenia Pańskiego, Pasterka o północy, taca przeznaczona na fundusz ochrony życia, pozostałe Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 12.00.

 5. Dziękuję rodzicom kandydatów do bierzmowania oraz wszystkim, którzy przygotowali dekoracje świąteczne, za przystrojenie kościoła, uprzątnięcie stodoły, za dary na stół: ciastka i grzyby, karpie. Dziękuję Nadleśnictwu Zwierzyniec za podarowanie choinek.

 6. W środę św. Szczepana, Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 12.00, odbędzie się błogosławieństwo owsa, W tym dniu dzieci i młodzież z oazy będzie kolędowała, proszę życzliwie przyjmować kolędników.

 7. W czwartek 27 grudnia święto św. Jana Apostoła Msze św. o godz. 8.00 i 17.00 na każdej Mszy św. błogosławieństwo wina, Po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie opłatkowe dla wszystkich ministrantów.

 8. Spotkania dla Oazy Dzieci Bożych będą w piątek o godz. 16.00. Natomiast spotkanie dla młodzieży oazowej w piątek o godz. 17.30.

 9. Za tydzień Święto Świętej Rodziny, na każdej Mszy św. Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich, Msza św. w intencji małżeństw o godz. 10.00. Natomiast o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie opłatkowe dla oazy dzieci Bożych i oazy młodzieżowej, Serdecznie zapraszam. Proszę rodziców o przygotowanie ciasta i sałatek.

 10. W piątek 21 grudnia podpisałem umowę z WFOŚiGW na remont plebani dotacja wynosi ok 1 mln zł. Wkład własny wynosi 5%, jednak wycena była robiona 2 lata temu i wszystko podrożało, dlatego nieznany jeszcze dokładnego kosztu całej inwestycji. Prace ruszą 1 lutego 2019 r. Poszukujemy wykonawcy całego remontu. Dziękuję za ofiary na remont plebani, taca wyniosła 3738 zł. Dziękuję za ofiary z opłatków otrzymaliśmy 6560 zł.

 11. Rada duszpastersko-ekonomiczną ustaliła opłaty cmentarne, regulamin zostanie wywieszony na tablicy ogłoszeń. Pan Larwa zobowiązał się do wywiezienia śmieci po świętach.

 12. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Brzezin.

 13. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela, są jeszcze kalendarze KRZ oraz świece Caritas.

 14. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie. Usprawniliśmy działanie transmisji internetowej i również w smartfonach jest dźwięk jednak nie wszystkie problemy jesteśmy w stanie rozwiązać ponieważ mamy tylko radiowy internet.

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top