Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 696

OGŁOSZENIA
XXVI Niedziela Zwykła

 1. Dziękuję ks. Mariuszowi Skakujowi za przyjazd do naszej Parafii.

 2. We wtorek spotkanie dla Przyjaciół Oblubieńca o godz. 19.00.

 3. Spotkania formacyjne dla kandydatów do bierzmowania odbędą się w poniedziałek o godz. 18.00 i w piątek o godz. 17.30. Spotkania są obowiązkowe i nieobecność należy nadrobić.

 4. W sobotę odbędzie się zbiórka dla kandydatów na ministrantów godz. 9.30, dla ministrantów młodszych o godz. 10.00 Zbiórka dla ministrantów starszych w środę o godz. 18.00. po spotkaniu wyjazd na salę gimnastyczną. Spotkanie dla oazy dzieci Bożych w piątek o godz. 17.30

 5. Dzisiaj na cmentarzu na Sigle odbędą się uroczystości upamiętniające pomordowanych podczas II Wojny Światowej. Msza Św. w Amfiteatrze w Dąbrowie o godz. 14.00.

 6. W tym tygodniu rozpoczyna się miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe będą o godz. 16.30 a w niedziele o godz. 11.20. Różaniec będą prowadziły poszczególne grupy z naszej Parafii. Poniedziałek – SP Aleksandrów, Wtorek – SP Górecko i inni, środa – LSO, czwartek – Przyjaciele Oblubieńca, Piątek – Oaza, sobota – Chór, niedziela – Koła Różańcowe, dla dzieci będzie konkurs

 7. W tym tygodniu pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. Chorych będziemy odwiedzać od godz. 9.00.

 8. Został rozstrzygnięty konkurs dla ministrantów. Wygrał Piotr Litwin, II miejsce Samuel Kulik, III miejsce Marcin Kwiatkowski IV miejsce Błażej i Szymon Bochniak a V miejsce Jan Kusiak.

 9. 3 Października o godz. 18.00 w Sali Kameralnej MOKu w Józefowie odbędzie się spotkanie szkoleniowe z ekspertami WFOŚiGW w Lublinie w sprawie zasad Programu Czyste Powietrze.

 10. 4 października odpust ku czci św. Franciszka, Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 17.00.

 11. 6 października w sobotę o godz. 5.30 spod Kościoła w Górecku i  spod SP w Aleksandrowie wyjazd do Warszawy na Spotkanie Stadion Młodych. Do dzisiaj należy potwierdzić wyjazd.

 12. Jeszcze można przywozić makulaturę i składać w jednym z garaży za budynkiem „Carcer”, dochód przeznaczony na studnie dla misjonarzy.

 13. Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania” to temat XV Zgromadzenia Ogólnego Synodu Biskupów, które odbędzie się w Rzymie w dniach 3-28 października z udziałem papieża Franciszka. 9 października (wtorek) młodzież z naszej diecezji została zaproszona do czuwania modlitewnego na Jasnej Górze w czasie trwania Synodu Biskupów. Chętna młodzież może się zgłaszać do piątku.

 14. W dniach 19-21 października odbędzie się wyjazd na wycieczkę w Pieniny i do Zakopanego dla dzieci i młodzieży naszej Parafii. Do niedzieli 7 października proszę przynieść zgody.

 15. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Górecka Starego.

 16. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela. Są już dostępne kalendarze KRZ w cenie 6 zł. W tym roku nasza parafia została wyróżniona i w kalendarzu znajduje się pomnik św. Jana Pawła II z naszej Parafii.

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top