Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 813

OGŁOSZENIA
XXV Niedziela Zwykła

 1. Dziękuję ks. Piotrowi Brodziakowi za przyjazd do naszej Parafii.

 2. Dziękuję wszystkim uczestnikom Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie.

 3. Dziękuję za ofiary na tacę przeznaczone na inwestycje w naszej Parafii, zebraliśmy 4524 zł. Była nasza parafianka z Tereszpola ofiarowała piękne obrusy na 4 ołtarze. Dziękujemy za wszystkie ofiary i dary dla księży.

 4. We wtorek spotkanie dla Przyjaciół Oblubieńca o godz. 17.30 Eucharystia a po niej spotkanie o godz. 19.00.

 5. Spotkania formacyjne dla kandydatów do bierzmowania odbędą się w poniedziałek o godz. 18.00 i w piątek o godz. 17.30. Spotkania są obowiązkowe i nieobecność należy nadrobić dlatego jutro o godz. 17.30 odbędzie się spotkanie dla osób które nie były na pierwszym spotkaniu.

 6. W piątek o godz. 20.00 odbędzie się wieczór uwielbienia.

 7. W sobotę odbędzie się zbiórka dla kandydatów na ministrantów i spotkanie dla oazy dzieci Bożych o godz. 9.30, dla ministrantów młodszych o godz. 10.00 Zbiórka dla ministrantów starszych w środę o godz. 18.00.

 8. Za tydzień w niedzielę na Sigle odbędą się uroczystości upamiętniające pomordowanych podczas II Wojny Światowej. Msza Św. W Amfiteatrze w Dąbrowie o godz. 14.00

 9. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie dla dzieci i rodziców przed pierwszą Komunią Świętą

 10. 6 października organizujemy wyjazd do Warszawy na Spotkanie Stadion Młodych. Do niedzieli 30 września należy wpłacić pieniądze. Koszt 70 zł. Ograniczona liczba miejsc.

 11. W tym tygodniu można przywozić makulaturę i składać w jednym z garaży za budynkiem „Carcer”, dochód przeznaczony na studnie dla misjonarzy

 12. W dniach 19-21 października odbędzie się wyjazd na wycieczkę w Pieniny dla dzieci i młodzieży naszej Parafii. Do niedzieli 7 października proszę przynieść zgody.

 13. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Górecka Starego.

 14. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela. Są już dostępne kalendarze KRZ w cenie 6 zł. W tym roku nasza parafia została wyróżniona i w kalendarzu znajduje się pomnik św. Jana Pawła II z naszej Parafii.

 15. Zapowiedzi przedślubne:

 16. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie.

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top