Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 885

OGŁOSZENIA
17 Niedziela Zwykła

 1. Dziękuję za ofiary na Misje zebraliśmy 3260

 2. We wtorek spotkanie dla Przyjaciół Oblubieńca o godz. 19.30.

 3. W czwartek 2 sierpnia odbędzie się odpust ku czci Matki Boskiej Anielskiej, Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 12.00, procesja i 17.00. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych z racji festiwalu.

 4. 2 sierpnia wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcam do wzięcia udziału w rekolekcjach w drodze. Szczegóły na plakacie. 3 sierpnia w piątek o godz. 10.00 w Aleksandrowie będzie odpoczynek proszę o przygotowanie poczęstunku.

 5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00. Chorych będę odwiedzał od godz. 9.00

 6. 5 sierpnia odbędzie się XXIII Festiwal Pieśni Maryjnej Górecko Kościelne – Dąbrowa. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Czerwone Gitary. W tym roku chcemy festiwal połączyć z festynem rodzinnym. Podczas przesłuchań będą odbywały się zabawy dla dzieci, młodzieży. Odbędą się różne konkursy dla całych rodzin. Festiwal rozpocznie się Mszą świętą o godz. 10.00. Przesłuchania rozpoczną się o godz. 12.00. O godz. 14.00 odbędzie się festyn rodzinny. Dla dzieci będzie przygotowana wioska smerfów. Zapraszam do współpracy przy organizacji Festiwalu. Dzisiaj o godz. 14.00 spotkanie w sprawie festynu. Podczas festiwalu będzie możliwa degustacja regionalnych potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich. Podczas festiwalu zorganizowane będzie stoisko z regionalnymi potrawami. Zysk ze sprzedaży w całości przeznaczony będzie na pomoc w leczeniu Szymona Maciochy z Aleksandrowa Trzeciego. Zwracamy się z prośbą do gospodyń z terenu parafii Aleksandrów i Górecko Kościelne o przygotowanie i przekazanie regionalnych potraw i produktów (kruche ciasta z sezonowymi owocami, amoniaczki i inne kruche ciasteczka, piróg biłgorajski, placki pieczone na blachach, racuchy, smalec swojej roboty, przetwory z sezonowych owoców, itd). Mieszkańcy Aleksandrowa gotowe potrawy, ciasta i produkty mogą dostarczać w sobotę (4 sierpnia) do:

 • Aleksadrów I – Haliny Larwa

 • Aleksandrów II – Jadwigi Harasiuk

 • Aleksandrów III – Józefy Pyzio

 • Aleksandrów IV – Leokadii Kręt.

Zwracamy się również z prośbą do młodzieży o pomoc przy prowadzeniu konkursów i zbiorki pieniędzy podczas festiwalu. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z panią Ewą Maciochą.

 1. Pani Dyrektor ze SP w Górecku Starym zaprasza na spotkanie rodziców dzieci uczęszczających do Szkoły we wtorek o godz. 17.00

 2. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Tereszpola Kukiełki

 3. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.

 4. Zapowiedzi przedślubne:

 5. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w internecie.

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top