Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 838

OGŁOSZENIA
16 Niedziela Zwykła

 1. Dziękuję ks. Piotrowi Brodziakowi za wspólną modlitwę.

 2. Dzisiaj po Mszy św. poświęcenie pojazdów i możliwość wsparcia misjonarzy.

 3. Dziękuję za tace na inwestycje w naszej parafii. Zebraliśmy 4350 zł

 4. Dzisiaj odbędzie się spływ kajakowy dla całych rodzin. Wyjazd spod SP w Aleksandrowie o godz. 13.50 a spod kościoła o godz. 14.00.

 5. We wtorek spotkanie dla Przyjaciół Oblubieńca o godz. 19.30.

 6. W piątek o godz. 20.00 wieczór uwielbienia.

 7. 2 sierpnia wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcam do wzięcia udziału w rekolekcjach w drodze. Szczegóły na plakacie. Proszę o przygotowanie poczęstunku w Aleksandrowie jak w latach ubiegłych.

 8. 5 sierpnia odbędzie się XXIII Festiwal Pieśni Maryjnej Górecko Kościelne – Dąbrowa. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Czerwone Gitary. W tym roku chcemy festiwal połączyć z festynem rodzinnym. Podczas przesłuchań będą odbywały się zabawy dla dzieci, młodzieży. Odbędą się różne konkursy dla całych rodzin. Dla zwycięzców przewidziane nagrody. Dla dzieci będzie przygotowana wioska smerfów. Zapraszam do współpracy przy organizacji Festiwalu. Jak co roku proszę o wsparcie finansowe tego wydarzenia. Podczas festiwalu będzie możliwa degustacja regionalnych potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich. Dlatego zapraszam przedstawicielki KGW w czwartek o godz. 18.30 w Górecku Kościelnym.

 9. Ruszyły zapisy na 8 Exodus Młodych w Zwierzyńcu w daniach 21-24 sierpnia 2018 r. Wśród zaproszonych gości będą: ks. Dominik Chmielewski, ks. Stanisław Książek, ks. Witold Bednarz, Monika i Marcin Gomułkowie, Piotr Kowalczyk – Tau, Guadalupe, Nie ma Go tu i inni. Program na naszej stronie internetowej.

 10. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Tereszpola Kukiełki

 11. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.

 12. Zapowiedzi przedślubne: Bartłomiej Adamowicz z par. w Tereszpolu i Sylwia Kulik z par. tut. Zap. 1.

 13. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w internecie.

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top