Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 980

OGŁOSZENIA
5 Niedziela Wielkanocna
29.04.2018 r.

 1. Dziękuję ks. Miłosławowi Żurowi za przyjazd do naszej Parafii i wspólną modlitwę.

 2. Dzisiaj adoracja w intencji naszej Diecezji.

 3. W poniedziałek, 30 kwietnia dzień imienin Biskupa Mariana Rojka.

 4. W tym tygodniu rozpoczyna się miesiąc maj, litania Loretańska po Mszy św. o godz. 17.00

 5. Dziękuję za prace wykonane w ostatnim czasie:

 • Został utwardzony parking przy kościele, dziękuję za przywiezienie kruszywa oraz za zwałowanie p. Mariuszowi Naklickiemu

 • W domu rekolekcyjnym zakończono remont. W tym tygodniu pracowało wiele osób, którym bardzo dziękuję. Wszystkich pracujących zapraszam na grilla 3 maja na godz. 15.00

 • W tym tygodniu zostanie dokończona droga na cmentarzu, bardzo dziękuję wszystkim, którzy pracowali do tej pory, szczególnie panu Wójtowi z Aleksandrowa, który pomógł przy organizacji pracy. Potrzebna jest jednak pomoc aby dokończyć prace. Zapraszam na jutro chętnych do pomocy. Jutro ustalimy również datę grilla.

 1. We wtorek o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Przyjaciół Oblubieńca.

 2. 2 maja Wójt Aleksandrowa zaprasza na świętowanie 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości: 10.00 Msza św. Aleksandrów, 11.30 sadzenie dębu przy naszym kościele, 12.00 zasadzenie dębu, Polana Dąbrowa i część artystyczna.

 3. 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski, Msze św. jak w każdą niedzielę. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi narodowej.

 4. W czasie wakacji będą rekolekcje dla ministrantów zgłoszenia do 15 maja.

 5. Jak w roku ubiegłym organizujemy wyjazd na rekolekcje oazowe dla dzieci i młodzieży. Proszę rodziców o zapisanie dzieci na wyjazd. Rekolekcje trwają 2 tygodnie. Jest ograniczona liczba miejsc. Zapisy do 6 maja.

 6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek – chorych będę odwiedzał od godz. 9.00, spowiedź od godz. 16.00, sobota – różaniec o godz. 16.00, niedziela wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 11.30, zmiana tajemnic różańcowych po Eucharystii.

 7. W sobotę o godz. 9.30 próba dla scholki oraz zbiórka dla ministrantów o godz. 10.00.

 8. 12 maja odbędzie Wyprawa Otwartych Oczu. Jest to piesza wędrówka ok 5 km, Wyjście z Trzepietniaka, zapisy w zakrystii.

 9. Dla ministrantów i ich ojców organizujemy wyjazd na paintball 20 maja 2018 r.

 10. Zbliża się nasz parafialny Odpust ku czci św. Stanisława – 8 maja, proszę uporządkować cmentarz oraz przygotować kapliczki przy dębach i na wodzie (Aleksandrów za Szkołą), oraz chorągwie i feretrony. Msza św. za zmarłych przed Odpustem 6 maja o godz. 15.00.

 11. Organizujemy pielgrzymkę do grobu bł. Jerzego Popiełuszki, Gietrzwałdu, Sokółki i Grabarki. Wyjazd odbędzie się 9-10 czerwca 2018 r. Koszt ok. 250 zł. Są jeszcze wolne miejsca.

 12. W dnich 18-19 maja odbędzie się Diecezjalne Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego w Zamościu, Hala OSiR, zapisy w zakrystii.

 13. 31 czerwca w Uroczystość Bożego Ciała w Zamościu odbędzie się Wieczór Uwielbienia, zapisy na autokar w zakrystii.

 14. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Aleksandrowa.

 15. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.

 16. Zapowiedzi: Mariusz Szwed z Podlasu, par. tut. I Agnieszka Nowak z par. Łosiniec; Wojciech Herda z Górecka Starego, par. tut. I Aneta Muca z Józefowa; Łukasz Krzemiendak z Aleksandrowa par. tut. I Izabela Brodziak z Aleksandrowa zap. 1.

 17. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w internecie.

 18. W ostatnim czasie były pogrzeby: zmarł Stanisław Studnicki i Andrzej Czerwonka,

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top