Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 376

OGŁOSZENIA
   IX Niedziela zwykła
02.06.2024 r.

 1. Za tydzień odpust ku czci św. Antoniego. Młodzież zaprasza na „kawę u Stanisława” dochód przeznaczony na rekolekcje oazowe dla naszej młodzieży. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na remont kościoła w Dubie.
 2. W czwartek zakończenie otawy Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, po Mszy św. o godz. 17.00 procesja do 4 ołtarzy, które proszę przygotowanie. Zapraszam dzieci jak na procesję Bożego Ciała.
 3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Msze św. o godz. 8.00 i 17.00.
 4. W sobotę będziemy czcili Niepokalane Serce NMP.
 5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek miesiąca, w piątek chorych będziemy odwiedzać od godz. 9.00. Spowiedź od godziny 16.15.
 6. Dziękuję za piękne przygotowanie 4 ołtarzy na procesję Bożego Ciała: rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, rodzicom dzieci rocznicowych, mieszkańcom Górecka Kościelnego oraz Radnym wraz z przedstawicielami wspólnot.
 7. Proszę o wykoszenie trawy na cmentarzu oraz wokół budynków parafialnych. W sobotę od godz. 8.00. Jeżeli ktoś nie może w tym dniu to proszę wykosić pewną cześć na tygodniu.
 8. 16 czerwca w Górecku Kościelnym odbędzie się III Exodus Rodzin. Wspólna modlitwa, konferencje i świadectwa między innymi: ks. Teodor Sawilewicz, Anna i Tomasz Siwczukowie, oraz Zespól niemaGOtu a także atrakcje dla dzieci – zamki dmuchane. Szczegóły na plakatach oraz stronie internetowej exodusrodzin.pl. Proszę przyjąć zaproszenie.
 9. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Aleksandrowa….
 10. Spotkania formacyjne: Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca we wtorek o godz. 19.00, Scholka nie będzie miała próby w czwartek. Oaza w piątek o godz. 17.30. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 10.00. Szczególnie zapraszam kandydatów na ministrantów z klas 3 i 4.
 11. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na renowację ołtarzy i dalsze prace przy kościele. Ofiara indywidualna1x300 zł, 2×200 zł.
 12. Intencje Mszy św.
 13. Zapowiedzi przedślubne: Tomasz Wiśniewski, par. tutejsza i Justyna Wojczuk, par. MB Królowej Polski w Zamościu
 14. W ostatnim czasie zmarli:

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top