Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 395

OGŁOSZENIA
   28 niedziela zwykła
15.10.2023 r.

 1. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom
 2. Trwają prace remontowe kościoła. Msze św. są odprawiane w organistówce. Obecnie została położona instalacja ogrzewania podłogowego. Dziękuję za wzięcie płytek z do czyszczenia rekordziści oczyścili ponad 100 płytek, proszę o dalszą pomoc, ponieważ chcemy je ułożyć w zakrystiach a mamy na razie na jedną. Prace w kościele dobiegają końca dlatego proszę w sobotę od godz. 8.00 rodziców kandydatów do bierzmowania, radnych oraz członków wspólnot o pomoc w sprzątaniu kościoła oraz w przewożeniu ławek. Jeżeli wszystko będzie przebiegało pomyślnie za tydzień wrócimy do kościoła.
 3. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 16.25 a w niedzielę o godz. 11.20. Serdecznie zapraszam szczególnie dzieci i młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
 4. Spotkania formacyjne: wtorek, godz. 19.00 – Przyjaciele Oblubieńca; czwartek, godz. 17.30 – scholka, w piątek o godz. 17.30 – oaza, w sobota 10.00 – ministranci.
 5. Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnej pamięci i modlitwy za naszych zmarłych. Prosimy o uporządkowanie grobów. Posegregowane śmieci proszę wyrzucać w wyznaczone miejsca. Kartki wypominkowe znajdują się w różnych miejscach. Prosimy o wyraźne wypisywanie zmarłych. Można zaznaczy datę kiedy wypominki mają być czytane. Modlitwa w intencji zmarłych będzie od 2 listopada do 15 listopada.
 6. Są już do nabycia kalendarze po 10 zł i 35 zł.
 7. Osoby, które jadą do Lublina na musical Metro proszę o wpłatę 200 zł.
 8. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na renowację ołtarzy i dalsze prace przy kościele. Ofiary indywidualne: 1×200 zł, 1×100 zł. Dzisiaj 3 niedziela miesiąca, wspieramy inwestycje w naszym kościele oraz puszka na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Za tydzień taca na misje.
 9. Zapowiedzi przedślubne:
 10. Intencje Mszy św.
 11. W ostatnim czasie zmarli:

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top