Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 330

OGŁOSZENIA
   XIII Niedziela zwykła
02.07.2023 r.

 1. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Górecka Starego.
 2. Dziękuję wszystkim pielgrzymom, którzy wczoraj pielgrzymowali do Krasnobrodu. Było nas 43 osoby.
 3. Dzisiaj o godz. 15.00 spotkanie Rady duszpastersko-ekonomicznej.
 4. Dzisiaj jest odpust w Krasnobrodzie. Suma odpustowa o godz. 12.00.
 5. W środę nasza Parafia podpisze umowę z NFOŚiGW na termomodernizację kościoła i organistówki. Prace rozpoczną się po wyłonieniu wykonawcy. Jednak wcześniej chcemy uporządkować Organistówkę wynosząc wszystko co się tam znajduje. Prace zostały zaplanowane na piątek od godz. 8.00. Potrzebny będzie ciągnik z przyczepą.
 6. W czwartek o godz. 9.00 odbędzie się wyjazd na wycieczkę do Zamościa dla dziewczynek ze scholki oraz tych, które wcześniej należały. Proszę o zgłoszenie do wtorku.
 7. W sobotę od godz. 8.00 proszę mieszkańców Tereszpola Kukiełki o wykoszenie trawy na cmentarzu oraz przy parkingach.
 8. W tym tygodniu pierwsza środa, czwartek, piątek miesiąca. Chorych będziemy odwiedzać w piątek od godz. 9.00, chorych z Aleksandrowa będziemy odwiedzać w sobotę od godz. 9.00. Spowiedź od godziny 16.00.
 9. Wakacje to czas odpoczynku, regeneracji sił fizycznych i duchowych, spotkań z przyjaciółmi, wyjazdów. Zapraszamy cię więc, młody człowieku, na spotkanie Exodus Młodych, które odbędzie się w dniach 22-25 sierpnia w Zwierzyńcu. Będą interesujący goście, koncerty, nabożeństwa, warsztaty. Mamy nadzieję że nie zabraknie także ciebie. Szczegóły na stronie internetowej, w aplikacji, u twoich duszpasterzy oraz na plakacie.
 10. Wyjazd na pielgrzymkę do Pragi odbędzie się sobotę o godz. 6.00 z Górecka Kościelnego, rozpoczniemy Eucharystią.
 11. Trwają prace nad inwentaryzacją cmentarza. Na naszej stronie można pobrać druk zgłoszenia grobu. Druki znajdują się też przy ołtarzu Matki Bożej. Wypełnione druki należy dostarczyć do kancelarii. Opłata za jeden grób wynosi 50 zł do końca roku. W przyszłym roku będzie wynosiła 100 zł. Opłata jest jednorazowa. 
 12. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na renowację ołtarzy i dalsze prace przy kościele. Ofiara indywidualna 1×200 zł.
 13. Zapowiedzi przedślubne:
 14. Intencje Mszy św.
 15. W ostatnim czasie zmarli: + Piotr Rudy z Tereszpola, Leszek Czuk z Aleksandrowa pogrzeb w poniedziałek o godz. 15.00

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top