Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 572

OGŁOSZENIA
   XII Niedziela zwykła
25.06.2023 r.

 1. Dziękujemy ks. Dariuszowi Babiakowi
 2. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Górecka Starego.
 3. Dziękuję wszystkim za pomoc w organizacji Exodusu Rodzin. Dziękuję Strażakom z Majdanu Kasztelańskiego i Aleksandrowa oraz Kołom Gospodyń Wiejskich z Aleksandrowa, Górecka Starego oraz Tereszpola Kukiełki. Dziękuję wszystkim za obecność.
 4. 27 czerwca o godz. 11.30 odpust w Aleksandrowie, ks. Proboszcz wszystkich serdecznie zaprasza.
 5. 29 czerwca Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 17.00, o godz. 11.00 odbędzie się wyjazd na wycieczkę do Zamościa dla dziewczynek ze scholki oraz tych, które wcześniej należały.
 6. 1 lipca odbędzie się piesza pielgrzymka do Krasnobrodu. Proszę się zapisać celu ubezpieczenia. Chcemy aby to była pielgrzymka dziękczynna w 375 r. Objawień św. Stanisława. Zapraszam młodzież, przygotowującą się do bierzmowania. Dla osób które się zapiszą będzie koszulka w promocyjnej cenie. Wyjście o godz. 8.00 spod kościoła. Proszę mieszkańców Górecka Starego o przygotowanie poczęstunku przy szkole dla pielgrzymów z Tereszpola, Biłgoraja oraz Górecka Kościelnego.
 7. 2 lipca odbędzie się odpust w Krasnobrodzie. Suma odpustowa o godz. 12.00.
 8. Osoby, które jadą na pielgrzymkę Wrocławia i Pragi proszone są do wpłaty zaliczki 200 zł do środy.
 9. Trwają prace nad inwentaryzacją cmentarza. Na naszej stronie można pobrać druk zgłoszenia grobu. Druki znajdują się też przy ołtarzu Matki Bożej. Wypełnione druki należy dostarczyć do kancelarii. Opłata za jeden grób wynosi 50 zł do końca roku. W przyszłym roku będzie wynosiła 100 zł. Opłata jest jednorazowa. 
 10. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na renowację ołtarzy i dalsze prace przy kościele. Ofiara indywidualna 1×100 zł. Taca na inwestycje wyniosła 5796 zł
 11. Zapowiedzi przedślubne: Karol Pisklak, Par. Aleksandrów i Dominika Pilipiec z Aleksandrowa Par. tut. zap. 2.
 12. Intencje Mszy św.
 13. W ostatnim czasie zmarli: + Eugenia Holko z Tereszpola

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top