Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 387

OGŁOSZENIA
   XI Niedziela zwykła
18.06.2023 r.

 1. Dzisiaj w Górecku Kościelnym odbędzie się II Exodus Rodzin. Zapraszam na godz. 14.00, konferencja ks. Eugeniusza Derdziuka, o godz. 15.15 świadectwo i koncert Juli i Grzegorza Kopala, zakończenie koncertem zespołu PAW o godz. 17.00. Atrakcje dla dzieci – zamki dmuchane. Dziękuję za pomoc w organizacji wydarzenia.
 2. W sobotę będziemy uroczystość Narodziny św. Jana Chrzciciela
 3. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Górecka Starego.
 4. 1 lipca odbędzie się piesza pielgrzymka do Krasnobrodu. Proszę się zapisać celu ubezpieczenia. Chcemy aby to była pielgrzymka dziękczynna w 375 r. Objawień św. Stanisława. Zapraszam młodzież, przygotowującą się do bierzmowania.
 5. Organizujemy pielgrzymkę do Wrocławia, WAMBIERZYC, Kudowy Zdroju, Czermnej, Pragi, na Górę św. Anny, w terminie 8-12 lipca, koszt 1500 zł.  Do dzisiaj możliwość zgłoszenia.
 6. Spotkania formacyjne wg ustalonego porządku.
 7. Rozpoczęły się prace nad inwentaryzacją cmentarza. Na naszej stronie można pobrać druk zgłoszenia grobu. Druki znajdują się też przy ołtarzu Matki Bożej. Wypełnione druki należy dostarczyć do kancelarii. Opłata za jeden grób wynosi 50 zł do końca roku. W przyszłym roku będzie wynosiła 100 zł. Opłata jest jednorazowa. 
 8. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na renowację ołtarzy i dalsze prace przy kościele. Ofiara indywidualna1x300 zł, 1×200 zł, 1×100 zł. Dziękuję za dzisiejsze ofiary na tacę.
 9. Intencje Mszy św.
 10. Zapowiedzi przedślubne: Karol Pisklak, Par. Aleksandrów i Dominika Pilipiec z Aleksandrowa Par. tut. zap. 1.
 11. W ostatnim czasie zmarli:

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top