Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 505

OGŁOSZENIA
   X Niedziela zwykła
11.06.2023 r.

 1. Dzisiaj odpust ku czci św. Antoniego. Młodzież zaprasza na „kawę u Stanisława” dochód przeznaczony na rekolekcje oazowe dla naszej młodzieży.
 2. Dziękuję ks. Prałatowi Czesławowi Grzybowi za wygłoszone Słowo Boże.
 3. We wtorek 13 czerwca o godz. 20.00 nabożeństwo fatimskie.
 4. W czwartek zakończenie otawy Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, po Mszy św. o godz. 17.00 procesja do 4 ołtarzy, które proszę przygotowanie. Zapraszam dzieci jak na procesję Bożego Ciała.
 5. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Msze św. o godz. 8.00 i 17.00.
 6. W sobotę będziemy czcili Niepokalane Serce NMP.
 7. Dziękuję za piękne przygotowanie 4 ołtarzy na procesję Bożego Ciała: rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, rodzicom dzieci rocznicowych, mieszkańcom Górecka Kościelnego oraz rodzicom kandydatów do bierzmowania. Dziękuję za wykoszenie trawy na cmentarzu mieszkańcom Aleksandrowa. Dziękuję wójtowi Aleksandrowa wraz z pracownikami za ułożenie kostki pod budowę wiaty garażowej.
 8. 13 maja organizujemy pielgrzymkę rowerową do Radecznicy. Można się zapisać w zakrystii. Wyjazd o godz. 8.00 spod kościoła. Trasa wynosi 36 km. Powrót we własnym zakresie.
 9. 18 czerwca w Górecku Kościelnym odbędzie się II Exodus Rodzin. Wspólna modlitwa, konferencje i świadectwa m.in ks. Eugeniusza Derdziuka, Juli i Grzegorza Kopala, koncert zespołu PAW oraz atrakcje dla dzieci – zamki dmuchane. Szczegóły na plakatach oraz stronie internetowej exodusrodzin.pl. Proszę przyjąć zaproszenie.
 10. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Górecka Starego.
 11. Organizujemy pielgrzymkę do Wrocławia, Pragi, na Górę św. Anny, w terminie 8-12 lipca, koszt 1500 zł. Do dzisiaj możliwość zgłoszenia.
 12. Spotkania formacyjne wg ustalonego porządku.  
 13. Rozpoczęły się prace nad inwentaryzacją cmentarza. Na naszej stronie można pobrać druk zgłoszenia grobu. Druki znajdują się też przy ołtarzu Matki Bożej. Wypełnione druki należy dostarczyć do kancelarii. Opłata za jeden grób wynosi 50 zł do końca roku. W przyszłym roku będzie wynosiła 100 zł. Opłata jest jednorazowa. 
 14. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na renowację ołtarzy i dalsze prace przy kościele. Ofiara indywidualna1x500 zł, 2×200 zł, 2×100 zł.
 15. Intencje Mszy św.
 16. Zapowiedzi przedślubne:
 17. W ostatnim czasie zmarli:

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top