Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 287

OGŁOSZENIA
09.04.2023 r.
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

 

  1. Życzenia Księży Biskupów….
  2. Z okazji świąt Wielkanocnych przyjmijcie także nasze najserdeczniejsze życzenia skierowane do naszych Parafian i ich miłych Gości: Niech Zmartwychwstały Pan, wnosi w Wasze życie miłość, radość, szczęście, nadzieję, pokój, zawierzenie, przebaczenie oraz życzliwość od innych. Niech dodaje odwagi w pokonywaniu codziennych trudności. Umacnia w dobrym. Udziela błogosławieństwa i wszelkich łask. Niech pozwala odkrywać to co w życiu najważniejsze.
  3. Jutro drugi dzień świąt – Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. o godz.: 8.00, 10.00 i 12.00
  4. Ofiary składane w dniu jutrzejszym na tacę przeznaczone są na rzecz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
  5. W tym uroczystym dniu chciałem wyrazić wdzięczność osobiście oraz w imieniu Parafii za osoby, którzy swoimi modlitwami, darami oraz pracą wpierali naszą parafię w obchodach świętego Triduum Paschalnego: za wszystkim dobroczyńców wspierających naszą parafię za dary na stół wielkanocny, dziękuję należącym do Kółek Różańcowych, Przyjaciół Oblubieńca, Domowemu Kościołowi, Chórowi Parafialnemu i Oazie, Liturgicznej Służbie Ołtarza oraz Zespołom muzycznym, dziękuję panu organiście p. Krzysztofowi i p. kościelnym: p. Czesławowi i p. Krzysztofowi, dziękuję parafianom starszym i młodszym biorącym udział w liturgiach Triduum Paschalnego: czytającym, śpiewającym, prowadzący czuwania, pomagających w procesji a szczególnie za OSP trzymających straż przy grobie. Dziękuję tym, którzy przez wiele dni pomagali pracując przy pięknych dekoracjach, układaniu kwiatów i porządkach, podziękowania dla rodziców kandydatów kieruję na ręce p. Agnieszki Harasiuk-Bździuch. Dziękuję Wójtowi z Aleksandrowa, Pracownikom Gminy oraz naszym Parafianom za ułożenie kostki w wiacie. Dziękuję księżom: ks. Jakubowi Bubiłkowi,  ks. Dariuszowi Babikowi za posługę w poszczególne dni Triduum Paschalnego. Dziękuję Wszystkim Parafianom za obecność podczas poszczególnych Liturgii.
  6. Zapowiedzi przedślubne: Daniel Marzec par. Tereszpol i Angelika Róg z Aleksandrowa, par. tut. zap. 2, Gmyz Jan z Majdanu Kasztelańskiego i Katarzyna Borowska z Majdanu Kasztelańskiego par. tut. zap.1

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top