Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 497

OGŁOSZENIA
  19 Niedziela zwykła
07.08.2022 r.  1. Dzsiaj odbędzie się 25 Festiwal Pieśni Maryjnej. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Brathanki. Rozpoczęcie Eucharystią o godz. 12.00, od godz. 13.30 do 17.00 – przesłuchania, ok. godz. 18.00 koncert, w czasie przesłuchań wiele atrakcji dla dzieci i starszych. Dziękuję KGW i OSP oraz wielu Parafianom za pomoc przy organizacji Festiwalu.
  2. w sobotę 13 sierpnia o godz. 20.00 odbędzie się nabożeństwo fatimskie. 
  3. 23-26 sierpnia odbędzie się Exodus Młodych w Zwierzyńcu, szczegóły u ks. Jakuba.
  4. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela 8 zł.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Brzezin i przygotowanie kościoła do dzisiejszej uroczystości. Dziękuję Gminom z Aleksandrowa, Józefowa i Tereszpola za pomoc w porządkach na terenie Parafii. Dziękuję za wykoszenie trawy na cmentarzu mieszkańcom Górecka Starego i Górecka Kościelnego oraz OSP i KGW, Naszym Parafianom i wspólnotom. Dziękuję za przygotowanie posiłków.
  6. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na renowację ołtarza głównego, ofiary indywidualne: 1×500 zł, 5×200 zł, 4×100. Kończy się pierwszy etap – usuwanie farb, następnie uzupełnianie braków i malowanie. Dzisiaj podczas Festiwalu będzie można wesprzeć remont między innymi przez kupno losu lub zakup kawy i ciasta.
  7. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie. Można również oglądać przez YouTube.
  8. Zapowiedzi przedślubne: Dominik Wardach, par. Górecko Kościelne i Angelika Pieczykolan, par. Górecko Kościelne, zap. 1.
  9. W ostatnim czasie zmarli: + Tadeusz Błażyński

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top