Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 551

OGŁOSZENIA
  17 Niedziela zwykła
24.07.2022 r.

 1. Dziękujmy ks. Markowi Kędzia za przyjazd do naszej Parafii.
 2. Dzisiaj po Mszy św. błogosławieństwo pojazdów, ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na pojazdy dla misjonarzy.
 3. We wtorek wspomnienie św. Joachima i Anny, Odpust w Józefowie.
 4. 7 sierpnia odbędzie się 25 Festiwal Pieśni Maryjnej. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Brathanki. Zachęcam do zaangażowania się w organizację wydarzenia szczególnie KGW oraz OSP.
 5. Zachęcam do wzięcia udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 4-15 sierpnia. Od dzisiaj ruszają zapisy.
 6. 23-26 sierpnia odbędzie się Exodus Młodych w Zwierzyńcu.
 7. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela 8 zł.
 8. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Brzezin. Dziękuję panom z OSP Aleksandrów za uprzątnięcie terenu przy organistce po zbiorniku na gaz.
 9. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na renowację ołtarza głównego, ofiary indywidualne: 1×100 euro, 3×200 zł, 3×100, 1×50 zł. Dziękuję za tacę na inwestycje 4740 zł. Obecnie jest usuwana stara farba z ołtarza. Pojawiły się 4 kolory zielony, szary, biały i kremowy. Konserwator zdecyduje jak będzie wyglądał odnowiony ołtarz.
 10. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie. Można również oglądać przez YouTube.
 11. Zapowiedzi przedślubne: Dawid Gmyz, par. Górecko Kościelne i Gabriela Czerwonka par. św. Jana Pawła II w Biłgoraju, zap. 2.
 12. W ostatnim czasie zmarli:

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top