Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 617

OGŁOSZENIA
  12 Niedziela zwykła
19.06.2022 r.

 1. Dzisiaj odbędzie się Exodus Rodzin. Wspólna modlitwa, konferencje i świadectwa, koncert oraz atrakcje dla dzieci – zamki dmuchane. Niestety nie będzie p. Małgorzaty Kożuchowskiej Szczegóły na plakatach oraz stronie internetowej exodusrodzin.pl. Będzie zorganizowana zbiórka na dalsze leczenie Jakuba Osucha.
 2. W czwartek 23 czerwca przypada liturgiczna uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Ze względu na Uroczystość Najświętszego Serca Pan Jezusa. Msza św. z procesją do 4 ołtarzy o godz. 17.00. Proszę o przygotowanie i posprzątanie kapliczek na terenie kościelnym. Po procesji będzie spotkanie dla scholki (film i pizza)
 3. W piątek 24 czerwca – uroczystość Najświętszego Serca Pan Jezusa, Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 17.00, Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, o godz. 20.00 wieczór uwielbienia.
 4. W sobotę będziemy czcili Niepokalane Serce NMP.
 5. 1 lipca organizujemy pielgrzymkę pieszą do Krasnobrodu. Zapisy do 26.06.
 6. 03 lipca organizujemy rodzinny spływ kajakowy koszt 50 zł. Można się już zapisywać ograniczona liczba miejsc.
 7. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela 8 zł.
 8. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Majdanu Kasztelańskiego.
 9. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na renowację ołtarza głównego, ofiary indywidualne: 1×1000 zł, 1×400 od Starostwa biłgorajskiego 10000 zł. Dziękuję za ofiary na tacę.
 10. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie. Można również oglądać przez YouTube.
 11. Zapowiedzi przedślubne: Jakub Piotr Saj par. w Frampolu i Marlena Ćmil par. Górecko Kościelne zap. 2, Agata Krzemiendak par. Górecko Kościelne i Tomasz Jastrzębski
 12. W ostatnim czasie zmarli: + Franciszek Szabat.

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top