Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 528

OGŁOSZENIA
  Wniebowstąpienie Pańskie
29.05.2022 r.

 1. W tym tygodniu Biały Tydzień dla dzieci, które przystąpiły do Pierwszej Komunii św.
 2. Dziękuję Rodzicom dzieci Pierwszokomunijnych za ofiarę na kościół, katechetkom oraz zespołowi.
 3. Spotkania formacyjne w tym tygodniu: w poniedziałek – scholka o godz. 17.00, we wtorek – Przyjaciele Oblubieńca o godz. 19.00. W piątek – spotkanie dla oazy o godz. 17.30. W sobotę – zbiórka ministrantów godz. 10.00
 4. Dziękuję za pomoc przy pomniku św. Jana Pawła II w tym tygodniu pracowali: Zenon Torba, Stanisław Kołciuk, Stanisław Mostowski, Jan Koman, Zbigniew Mazurek, Andrzej Skrzypa, Pracownik od Artura Blicharza, Jan Koman, Leszek Szydełko, Marek Rawiak, Filip Michoński, Piotr Świst, Marek Stańczyk, Jan Droździel, Mirosław Kulik, Hieronim Borowski, Hubert Marciniak, Kacper Swacha, Grzegorz Swacha, Marcin Swacha, ciągnik od Krzysztofa Osucha oraz Waldemara Ciosa.
 5. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, a sobotę o godz. 20.00 Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego.
 6. 19 czerwca odbędzie się w Górecku Kościelnym I Exodus Rodzin, spotkanie dla rodzin jako kontynuacja Exodusu Młodych. Proszę przyjąć zaproszenie z programem.
 7. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela 8 zł.
 8. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Górecka Starego. Dziękuję za wykoszenie trawy na cmentarzu mieszkańcom Majdanu Kasztelańskiego, Józefowa Roztoczańskiego i Brzezin. Dziękuję za ustawienie bramy na cmentarzu.
 9. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na renowację ołtarza głównego, ofiary indywidualne: 1×500 zł, 1×200, 1×150 zł. W tym tygodniu mają rozpocząć się prace.
 10. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie. Można również oglądać przez YouTube.
 11. Zapowiedzi przedślubne:
 12. W ostatnim czasie zmarli: +

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top