Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 745

OGŁOSZENIA
  3 Niedziela Wielkanocna
01.05.2022 r.

 1. Dzisiaj Msza św. zbiorowa przed odpustem  w intencji naszych bliskich zmarłych o godz. 15.00, zmarłych można zgłaszać w zakrystii.
 2. Dzisiaj o godz. 18.00 spotkanie Rady duszpastersko-ekonomicznej
 3. Rozpoczął się miesiąc maj. Śpiew Litanii codziennie o godz. 16.40. w niedzielę o godz. 11.40. Szczególnie zapraszam dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej oraz sakramentu bierzmowania.
 4. We wtorek 3 maja, Uroczystość NMP Królowej Polski Msze św. jak w niedzielę. Na Mszy św. o godz. 10.00 wprowadzenie liturgiczne scholanek. Będziemy gościć misjonarza ks. Michała Skubisa.
 5. W tym tygodniu pierwsza środa miesiąca – modlitwa za dzieci, które odeszły od Boga, pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca, w piątek chorych będziemy odwiedzać od godz. 9.00. Spowiedź od godziny 16.15.
 6. Za tydzień 8 maja, Uroczystość św. Stanisława BM, odpust parafialny połączony z I Pielgrzymką Samorządowców. O godz. 12.00 Msza św. zbiorowa. Msza św. w Kaplicy na wodzie o godz. 10.00 jak pogoda pozwoli. Homilię wygłosi ks. dr hab. Marian Pokrywka prof. KUL. W tym dniu młodzież zaprasza na akcję „Kawa u Stanisława”, środki zostaną przeznaczone na rekolekcje oazowe. Mieszkańców Górecka Starego prosimy o przygotowanie Kaplicy na wodzie.
 7. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela 8 zł.
 8. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Górecka Starego.
 9. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na renowację ołtarza głównego. Ofiary indywidualne 1×200 zł, 1×500 zł.
 10. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie. Można również oglądać przez YouTube.
 11. Zapowiedzi przedślubne: Rafał Mruk, Różaniec i Agnieszka Agata Szymańska par. Górecko Kościelne, zap. 2.
 12. W ostatnim czasie zmarli: + Władysława Odkała

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top