Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 450

OGŁOSZENIA
  2 niedziela Wielkiego Postu
13.03.2022 r.

  1. Spotkania formacyjne w tym tygodniu: we wtorek o godz. 18.30 – Przyjaciele Oblubieńca, rozpoczynamy nowy podręcznik Walka duchowa, jeżeli ktoś chce pracować w domu to podręczniki są w zakrystii. W piątek o godz. 17.30 spotkanie dla oazy. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka dla ministrantów. O godz. 10.00 – scholka.
  2. W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa o godz. 16.30, (na Mszy św. będzie taca na pomoc potrzebującym), w niedzielę o godz. 11.30 Gorzkie Żale.
  3. Dziękuje wszystkim, którzy w różny sposób pomagają Uchodźcom z Ukrainy. Dzisiaj w naszej Parafii jest kiermasz ciast. Dochód ze sprzedaży słodkości przeznaczony zostanie na organizację zajęć integracyjno-edukacyjnych dla dzieci z Ukrainy.
  4. Sakramenty pokuty, Eucharystii i namaszczenia chorych dla Prawosławnych: Zgodnie z kan. 844 § 3 KPK i 671 § 3 KKKW) „szafarze katoliccy godziwie udzielają sakramentów pokuty, Eucharystii i namaszczenia chorych członkom Kościołów wschodnich niemających pełnej wspólnoty z Kościołem katolickim, gdy oni sami z własnej woli o nie proszą i są należycie usposobieni”. Dla pewności proszę zawsze zapytać księdza.
  5. Dzisiaj w Aleksandrowie można oddać krew.
  6. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Tereszpola.
  8. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na renowację ołtarza głównego. Dziękuję za ofiary na pomoc uchodźcom z Ukrainy. Dzisiaj puszka na krajowy fundusz misyjny. Za tydzień taca na inwestycje. Kończymy instalację fotowoltaiczną przy Organistówce, został zakupiony elektryczny bojler do domu rekolekcyjnego koszt 4000 zł.
  9. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie. Można również oglądać przez YouTube.
  10. W ostatnim czasie zmarli: + Stanisława Jung

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top