Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 727

OGŁOSZENIA
  4 Niedziela zwykła
30.01.2022 r.

  1. Spotkania formacyjne w tym tygodniu: we wtorek o godz. 18.30 – Przyjaciele Oblubieńca, w piątek o godz. 17.30 spotkanie dla oazy. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka dla ministrantów, 10.00 – scholka.
  2. W tym tygodniu pierwsza środa miesiąca – modlitwa za dzieci, które odeszły od Boga, pierwszy czwartek i piątek miesiąca, chorych będziemy odwiedzać od godz. 9.00. Spowiedź od godziny 16.15. W pierwszą sobotę adoracja od godz. 16.00, w niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W środę 2 lutego, święto Ofiarowania Pańskiego, błogosławieństwo gromnic. Msze św. o godz. 8.00 i 17.00.
  4. 3 lutego wspomnienie św. Błażeja, błogosławieństwo świec i modlitwa za osoby chore na gardło.
  5. 5 lutego wspomnienie św. Agaty, błogosławieństwo soli.
  6. Rada ds. Powołań Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej zaprasza na rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej. W dniach 11-13 lutego w Tomaszowie Lubelskim przy Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej odbędą się rekolekcje powołaniowe. Jeśli słyszysz w sercu głos Pana Boga, który Cię wzywa do wyłącznej służby, ale czujesz niepewność. Jeśli słyszysz ten głos ale boisz się odpowiedzieć. Jeśli ten głos słyszysz ale tak wiele razy go odrzucasz bo nie chcesz albo czujesz się niegodny. Jeśli czujesz w sercu pragnienie pójścia za Panem. To te rekolekcje są dla ciebie. Zapraszamy na te rekolekcje młodzież męską szkół średnich oraz studentów.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Tereszpola.
  8. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
  9. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na renowację ołtarza głównego.
  10. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie. Można również oglądać przez YouTube.

W ostatnim czasie zmarli:

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top