Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 545

OGŁOSZENIA
2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim
02.01.2022 r.

 1. W czwartek 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego, taca na Krajowy Fundusz Misyjny. W Józefowie odbędzie się Orszak Trzech Króli o godz. 12.30.
 2. Dzisiaj o godz. 15.00 na plebanii odbędzie się spotkanie dla małżeństw, chcemy założyć w naszej Parafii Domowy Kościół. Proszę wziąć Pismo Święte.
 3. Spotkania formacyjne w tym tygodniu: we wtorek o godz. 18.30 – spotkanie opłatkowe dla wszystkich, którzy pracują z podręcznikiem o św. w piątek o godz. 17.30 spotkanie dla oazy. W sobotę o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie dla młodzieży, która przystąpiła do bierzmowania.
 4. 3 stycznia o godz. 16.00 odbędzie się próba scholki. Zapraszam dziewczynki już od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Mam prośbę do dziewczynek, które mają stroje scholanek, aby przynieść je do kościoła.
 5. 6 stycznia o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie opłatkowe Rady duszpastersko-ekonomicznej.
 6. W tym tygodniu przypada pierwsza środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Spowiedź chorych od godz. 9.00. Adoracja i spowiedź w piątek i sobotę od godz. 16.00.
 7. Wizyta duszpasterska odbędzie się w następującym porządku: Odwiedzamy tylko te rodziny do których będziemy zaproszeni. Jeżeli ktoś jest chory, w kwarantannie, lub z innych powodów nie chce to 8 stycznia będzie odprawiona Msza św. w intencji tych rodzin ze specjalnym błogosławieństwem.
 8. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Aleksandrowa.
 9. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela i kalendarz KRZ.
 10. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na renowację ołtarza głównego. Ostatnio otrzymaliśmy: 1×600 zł, 1×100 zł.
 11. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie. Można również oglądać przez YouTube, tutaj nie ma limitów i jakość zawsze będzie dobra.

W ostatnim czasie zmarli:

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top