Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 573

OGŁOSZENIA
05.12.2021 r.

II Niedziela Adwentu

 1. Roraty w naszym kościele są we wtorki, czwartki i soboty o godz. 6.00 rano, zachęcam do uczestnictwa mimo różnych przeciwności. Proszę przynosić ze sobą lampiony lub świece, szczególnie zapraszam dzieci.
 2. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Za ofiary na tacę, wpłaty na konto, na renowację ołtarza głównego. Ostatnio otrzymaliśmy: 3×200, 4×100. Dziękujemy za różne artykuły spożywcze. Dziękuję za ofiary do puszki na chorą Arletę zebrano 1309 zł. Nasza Parafia włączy się w Szlachetną Paczkę. Została wybrana rodzina, która potrzebuje: Fotelika do kąpieli chorego dziecka, sanek z oparciem i różnych artykułów spożywczych i przemysłowych. Dzisiaj będzie puszka na ten cel. Jakby ktoś chciał coś kupić to proszę zgłosić w kancelarii, aby nie dublować prezentów. Artykuły spożywcze oraz chemię można przynosić do wtorku.
 3. W naszym kościele jest codziennie adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 16.30, jest też możliwość skorzystania ze spowiedzi.
 4. W środę uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, Msze św. o 8.00 i 17.00, poświęcenie medalików dla dzieci przed pierwszą Komunią świętą.
 5. Spotkania formacyjne w tym tygodniu: Zakończyło się Seminarium Odnowy wiary, rozpoczynamy cykl spotkań o św. Józefie – wtorek, godz. 18.30. Oaza – piątek, godz. 17.30. Zbiórka ministrantów – sobota, godz. 10.00 (obowiązkowa dla wszystkich)
 6. W sobotę o godz. 10.00 zapraszamy wszystkie dzieci ze szkoły podstawowej, które chciałyby śpiewać w scholce parafialnej.
 7. 12 grudnia w niedzielę o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie dla małżeństw, chcemy założyć w naszej Parafii Domowy Kościół.
 8. Zbiórka zużytego elektrosprzętu na misje w dniach: 13-15 grudnia.
 9. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Aleksandrowa.
 10. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela. Są jeszcze kalendarze po 6 zł. oraz świece
 11. Intencje są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie.
 12. W ostatnim czasie zmarli: + Marta Sajda i + Marianna Harasiuk

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top