Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 550

OGŁOSZENIA
28.11.2021 r.

I Niedziela Adwentu

 1. Dzisiaj rozpoczyna się Adwent, czas, który przygotowuje nas na święta Narodzenia Pańskiego oraz na powtórne przyjście Chrystusa. Roraty w naszym kościele będą we wtorki, czwartki i soboty o godz. 6.00 rano, zachęcam do uczestnictwa mimo różnych przeciwności. Proszę przynosić ze sobą lampiony lub świece, szczególnie zapraszam dzieci. Konkurs na najpiękniejszy wieniec adwentowy wygrała Izabela Bździuch.
 2. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Za ofiary na tacę, wpłaty na konto, na renowację ołtarza głównego. Taca na inwestycje wyniosłą 3740 zł. Ostatnio otrzymaliśmy 1×250 zł, 2×200, 1×100. Dziękuję za ofiary na tacę na WSD.  Dzisiaj puszka na chorą Arletę. Nasza Parafia włączy się w Szlachetną Paczkę. Została wybrana rodzina, która potrzebuje: Fotelika do kąpieli chorego dziecka, sokownika, gofrownicy, sanek, i różnych artykułów spożywczych i przemysłowych. Za tydzień będzie puszka na ten cel. Jakby ktoś chciał coś kupić to proszę zgłosić w kancelarii aby nie dublować prezentów.
 3. We wtorek święto św. Andrzeja Apostoła, chcemy uccić św Andrzeja Bobolę z racji jego 430 r. urodzin, chcemy w tym dniu modlić się za naszą Ojczyznę o pokój na świecie. Zapraszam na godz. 16.00.
 4. Spotkania formacyjne w tym tygodniu: SOW – wtorek, godz. 17.30 Msza św. dziękczynna, 15 konferencja w organistówce. Oaza – piątek, godz. 17.30.
 5. W sobotę o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie dla młodzieży która w tym roku przystąpiła do bierzmowania.
 6. 12 grudnia w niedzielę odbędzie się spotkanie dla małżeństw, chcemy założyć Domowy Kościół.
 7. Zbiórka zużytego elektrosprzętu na misje w dniach: 13-15 grudnia.
 8. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Aleksandrowa. Dziękuję za wykonanie dekoracji adwentowej.
 9. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 8.00 zostały poświęcone opłatki na wigilijny stół. Proszę osoby, które zawsze roznosiły, aby i w tym roku zaniosły do mieszkańców naszej Parafii. Ofiary składane przy tej okazji w zostaną przeznaczone na remont ołtarza głównego.
 10. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela. Są jeszcze kalendarze po 6 zł. oraz świece
 11. Intencje są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie.
 12. W ostatnim czasie zmarli: + Eleonora Kowal, Krystyna Zawiślak, Władysława Kukiełka

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top