Ogłószenia

Ogłószenia

Ogłószenia

Brak komentarzy do Ogłószenia Przeczytano: 495

OGŁOSZENIA
24.10.2021 r.

 1. Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnej pamięci i modlitwy za naszych zmarłych. Prosimy o uporządkowanie grobów. Posegregowane śmieci proszę wyrzucać w wyznaczone miejsca. Kartki wypominkowe znajdują się na ołtarzach bocznych. Prosimy o wyraźne wypisywanie zmarłych. Można zaznaczy datę kiedy wypominki mają być czytane.
 2. Dzisiaj młodzież naszej Parafii będzie sprzedawała znicze. Dochód zostanie przeznacxzony na fundusz młodzieżowy. (wyjazd na rekolekcje).
 3. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Za ofiary na tacę, wpłaty na konto, na renowację ołtarza głównego. Ostatnio otrzymaliśmy  1×200, 1×100, 1×50 zł.
 4. Spotkania formacyjne w tym tygodniu: SOW – wtorek, godz. 19.00, Oaza – piątek, godz. 17.30. Ministranci – sobota, godz. 10.00.
 5. W Sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju w sobotę (30 października) o godz. 18.00 sprawowana będzie Msza św. w intencji kobiet. Po Mszy Świętej świadectwo małżeństwa, które podzieli się, jak żyć po stracie dziecka
 6. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 11.20. Serdecznie zapraszam. W niedzielę proszę, aby dzieci przyniosły swoje plansze z naklejkami.
 7. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Aleksandrowa.
 8. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela. Są już kalendarze po 6 zł.
 9. Zapowiedzi: Paweł Tadeusz Harasiuk par. tut. i Natalia Anna Dziura par. Majdan Stary.
 10. Intencje są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie.
 11. Za tydzień w niedzielę o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie Rady Duszpastersko-Ekonomicznej.
 12. W ostatnim czasie zmarli:

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top