Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 875

OGŁOSZENIA
01.08.2021 r.


 1. Dziękuję ks. Sławomirowi Koronie za przyjazd do naszej Parafii.
 2. 1 sierpnia odbędzie się Festyn Rodzinny połączony z koncertem charytatywnym. Wystąpi p. Rafał Brzozowski, prowadzący różne programy w TV. Dokonamy zbiórki dla Jakuba Osucha. Rozpoczęcie Pikniku o godz. 14.30. w Programie występy zespołów z trzech gmin: Aleksandrów, Józefów i Tereszpol. Wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Będziemy zbierać plastikowe nakrętki dla Jakuba Osucha.
 3. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Za ofiary składane na renowację ołtarza głównego. Dziękuję za różne dary na stół dla księży.
 4. Dzisiaj odbędzie się Festyn Rodzinny połączony z koncertem charytatywnym. Wystąpi p. Rafał Brzozowski, prowadzący różne programy w TV. Dokonamy zbiórki dla Jakuba Osucha. Rozpoczęcie Pikniku o godz. 14.30. w Programie występy zespołów z trzech gmin: Aleksandrów, Józefów i Tereszpol. Wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Będziemy zbierać plastikowe nakrętki dla Jakuba Osucha. Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w organizację Festynu. Za przygotowanie placu, sceny, loterii, zabaw dla dzieci oraz konkursów sportowych. Dziękuję za troskę o bezpieczeństwo.
 5. Jutro w naszej Parafii odpust ku czci MB Anielskiej, możliwość uzyskania odpustu zupełnego. Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 12.00 oraz 17.00. Procesja po godz. 12.00 Proszę strażaków o pomoc przy procesji. Słowo Boże wygłosi ks. Waldemar Dudziński.
 6. W tym tygodniu pierwsza środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00, chorych będę odwiedzał w następującej kolejności. Aleksandrów od godz. 9.00 Górecko Stare i Tereszpol od godz. 10.30.
 7. 6 sierpnia święto Przemieniania Pańskiego Msza św. o godz. 17.00. Odpust w Tereszpolu.
 8. W daniach 17-19 sierpnia w Górecku Kościelnym odbędzie się 11 Exodus Młodych można rejestrować się przez stronę exodusmlodych.pl.
 9. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Tarnowoli.
 10. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
 11. Intencje są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie.
 12. Zapowiedzi: Damian Głazowski par. tut. i Paulina Renata z domu Gwozda par. tut. zap. 2.
 13. W ostatnim czasie zmarli: +

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top