Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 638

OGŁOSZENIA
25.07.2021 r.


 1. Dziękuję ks. Pawłowi Zawdzie za przyjazd do naszej Parafii.
 2. Dzisiaj odbędzie się błogosławieństwo kierowców, podróżujących oraz pojazdów, tradycyjnie składamy ofiary na pojazdy dla misjonarzy.
 3. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Za ofiary składane na tacę na inwestycje 4635 zł. Ofiary zostaną przeznaczone na renowację ołtarza głównego. Dziękuję za wpłaty na wywóz śmieci z cmentarza. 2×100 zł. Dzisiaj jest puszka dla powodzian.
 4. Jutro odpust w Józefowie ku czci św. Anny. Suma odpustowa o godz. 12.00.
 5. W piątek o godz. 20.00 odbędzie się wieczór uwielbienia.
 6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca.
 7. 1 sierpnia odbędzie się Festyn Rodzinny połączony z koncertem charytatywnym. Wystąpi p. Rafał Brzozowski, prowadzący różne programy w TV. Dokonamy zbiórki dla Jakuba Osucha. Rozpoczęcie Pikniku o godz. 14.30. w Programie występy zespołów z trzech gmin: Aleksandrów, Józefów i Tereszpol. Wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Będziemy zbierać plastikowe nakrętki dla Jakuba Osucha.
 8. Zachęcam do zapisania się na Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę. Można pobrać Formularz Pielgrzyma Duchowego.
 9. W daniach 17-19 sierpnia w Górecku Kościelnym odbędzie się 11 Exodus Młodych można rejestrować się przez stronę exodusmlodych.pl.
 10. Starosta biłgorajski informuje, że jest możliwość darmowego transportu z domu do lekarza, szpitala, pracy, itp. Nr telefonów znajdują się na plakacie.
 11. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Tarnowoli.
 12. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
 13. Intencje są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie.
 14. Zapowiedzi: Patryk Adam Król z Pszczyny i Angelika Smoła z par. tut. zap. 2. Damian Głazowski par. tut. i Paulina Renata z domu Gwozda par. tut. zap. 1.
 15. W ostatnim czasie zmarli: +

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top